<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:16.94 11.00
2 103 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:17.63 9.00
3 99 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 5:23.90 8.00
4 98 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:43.25 7.00
5 101 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 6:14.65 6.00
6 100 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:17.70 5.00
7 96 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:36.20 4.00
8 97 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 6:52.44 3.00
9 104 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 6:55.19 2.00
10 102 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 9:01.02 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 115 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 5:27.19 11.00
2 113 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 5:29.44 9.00
3 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:33.91 8.00
4 110 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 5:52.45 7.00
5 107 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 6:00.23 6.00
6 114 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 6:03.17 5.00
7 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 6:05.06 4.00
8 108 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:35.47 3.00
9 111 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:42.60 2.00
10 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 6:45.04 1.00
11 112 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 6:46.21
Celkom 11 pretekárov