<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:50.22 9.00
2 51 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:50.55 8.00
3 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.99 6.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.31 5.00
5 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:01.51 3.00
6 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:02.14 2.00
7 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:04.07
8 59 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:10.01
53 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:46.93 11.00
2 63 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13 1:50.61 7.00
3 65 Kubala MatušKubala Matuš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:04.16
4 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:05.51
5 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 16 2:07.44
6 68 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 2:09.45
7 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:16.61
8 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:21.05
9 62 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:23.35
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:01.38 4.00
2 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25 2:02.98 1.00
3 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26 2:07.44
4 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:16.61
5 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:17.46
6 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 2:18.30
7 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24 2:22.71
8 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23 2:25.46
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:46.93 11.00
2 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:50.22 9.00
3 51 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:50.55 8.00
4 63 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13 1:50.61 7.00
5 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.99 6.00
6 55 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.31 5.00
7 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:01.38 4.00
8 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:01.51 3.00
9 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:02.14 2.00
10 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25 2:02.98 1.00
11 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:04.07
12 65 Kubala MatušKubala Matuš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:04.16
13 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:05.51
14 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 16 2:07.44
14 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26 2:07.44
16 68 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 2:09.45
17 59 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:10.01
18 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:16.61
18 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:16.61
20 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:17.46
21 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 2:18.30
22 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 2:21.05
23 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24 2:22.71
24 62 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:23.35
25 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23 2:25.46
53 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:46.93
2 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.22
3 51 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:50.55
4 63 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1:50.61
5 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1:50.99
6 55 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:57.31
7 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.38
8 57 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:01.51
9 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:02.14
10 75 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:02.98
11 58 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:04.07
12 65 Kubala MatušKubala Matuš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:04.16
13 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.51
14= 66 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:07.44
14= 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.44
16 68 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.45
17 59 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:10.01
18= 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:16.61
18= 72 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:16.61
20 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.46
21 69 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:18.30
22 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:21.05
23 74 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:22.71
24 62 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:23.35
25 73 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:25.46
53 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 26 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 78 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 1:49.31
2 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.92 11.00
3 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:51.47 9.00
4 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:54.35 8.00
5 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 1:59.93 6.00
6 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:00.73 5.00
7 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.68 4.00
8 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:01.95 3.00
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:00.0
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 1:57.48 7.00
2 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:03.26 2.00
3 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:04.01 1.00
4 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:08.41
5 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:11.05
6 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:15.80
7 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:20.07
8 92 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16 2:30.90
9 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 2:45.36
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:00.0
2 78 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 1:49.31
3 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.92 11.00
4 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:51.47 9.00
5 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:54.35 8.00
6 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 1:57.48 7.00
7 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 1:59.93 6.00
8 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:00.73 5.00
9 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.68 4.00
10 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:01.95 3.00
11 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:03.26 2.00
12 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:04.01 1.00
13 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 2:08.41
14 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:11.05
15 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:15.80
16 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:20.07
17 92 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16 2:30.90
18 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 2:45.36

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 1:49.31
2 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:50.92
3 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:51.47
4 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:54.35
5 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:57.48
6 84 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1:59.93
7 82 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:00.73
8 83 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:01.68
9 85 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:01.95
10 88 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:03.26
11 87 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:04.01
12 89 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:08.41
13 93 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:11.05
14 91 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:15.80
15 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:20.07
16 92 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:30.90
17 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:45.36
Celkom 17 pretekárov