<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.88 11.00
2 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.97 9.00
3 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.39 8.00
4 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.10 7.00
5 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 6.00
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.34 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.86 11.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.91 11.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.53 9.00
3 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.33 8.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.47 7.00
Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.85
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.11
3 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.16
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 12.27
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
6 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.74
7 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.93
8 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.15
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.67
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.94
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.96
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.11
5 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.30
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.35
7 34 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.62
8 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.23
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.92
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.20
3 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.22
4 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.35
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.47
6 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.60
7 27 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.17
8 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.47
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.67
2 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.85
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.92
4 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.94
5 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.96
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.11
6 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.11
8 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.16
9 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.20
10 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.22
11 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 12.27
12 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
13 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.30
14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.35
14 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.35
16 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.47
17 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.60
18 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.74
19 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.93
20 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.15
21 27 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.17
22 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.47
23 34 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.62
24 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.23

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.50 11.00
2 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.63 9.00
3 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.81 8.00
4 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.86 7.00
5 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 11.91 6.00
6 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.94 5.00
7 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.98 4.00
8 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 12.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.01 2.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.09 1.00
3 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.16
4 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.20
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.22
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.25
7 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.26
8 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.61
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.90
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.05 11.00
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.58
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.26
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.38
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
5 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.84
6 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.15
7 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 16.05
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.50
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.32
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.32
4 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.93
5 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.15
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.39
7 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.74
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.05
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.81
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.85
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.11
5 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.56
6 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.99
7 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.11
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.09
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.36
3 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.21
4 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.68
5 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.83
6 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.24
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.97
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.39
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.10
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.68
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 15.49
6 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.78
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.50
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.58
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.97
4 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.05
5 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.09
6 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.26
7 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.32
7 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.32
9 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.36
10 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.38
11 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.39
12 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.77
13 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.81
14 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.84
15 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.85
16 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.93
17 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.10
18 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.11
19 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.15
20 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.21
21 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.39
22 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.56
23 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.68
23 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.68
25 Bédiová EmaBédiová Ema 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.83
26 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.99
27 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.11
28 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 15.15
29 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.24
30 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 15.49
31 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.74
32 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.78
33 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 16.05
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.16 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.19 9.00
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.70 8.00
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.76 7.00
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.82 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.19 5.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 4.00
8 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.22 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 12.5.2018 - 09:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.97
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.15 2.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.16
4 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.27 1.00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.60
6 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.74
7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.75
8 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.80
Celkom 8 pretekárov