<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.53 8.00
2 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.63 5.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.73 4.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.77 3.00
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.38
6 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
7 Čaprda JakubČaprda Jakub 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.25 7.00
2 Haberer RichardHaberer Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.33 6.00
3 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 1.00
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.89
5 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.38
6 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 28.39
7 Demjan ChristiánDemjan Christián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 30.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.75 11.00
2 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.57 9.00
3 95 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.90 2.00
4 Minárčiný MatejMinárčiný Matej 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.88
5 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.20
6 Valkó OliverValkó Oliver 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 26.96
7 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.55
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 18.75 11.00
2 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 19.57 9.00
3 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.53 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.25 7.00
5 Haberer RichardHaberer Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.33 6.00
6 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.63 5.00
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.73 4.00
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.77 3.00
9 95 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.90 2.00
10 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 1.00
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.38
12 Minárčiný MatejMinárčiný Matej 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.88
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.89
14 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.20
15 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.38
16 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
17 Valkó OliverValkó Oliver 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 26.96
18 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.55
19 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 28.39
20 Čaprda JakubČaprda Jakub 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.42
21 Demjan ChristiánDemjan Christián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 30.85

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.75
2 76 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.57
3 52 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.53
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.25
5 Haberer RichardHaberer Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.33
6 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.63
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.73
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.77
9 95 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.90
10 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.14
11 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.38
12 Minárčiný MatejMinárčiný Matej 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 23.88
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.89
14 71 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.20
15 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.38
16 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 25.61
17 Valkó OliverValkó Oliver 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.96
18 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 27.55
19 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28.39
20 Čaprda JakubČaprda Jakub 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 28.42
21 Demjan ChristiánDemjan Christián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 30.85
Celkom 21 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.90 9.00
3 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.53 7.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.85 5.00
5 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.11 4.00
6 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.27 3.00
7 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.36 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.35 2.00
2 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.05
3 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.93
4 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.27
5 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.82
6 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.89
7 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.14 8.00
2 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.77
3 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 23.19
4 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.28
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.43
6 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.00
7 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.47
8 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 12:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.80
2 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95
3 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.30
4 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.87
5 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.91
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.52
7 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.71
8 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 12.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.54 6.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.76
3 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 24.64
4 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.86
5 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.34
6 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.36
7 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.85
8 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 27.62
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.90 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.14 8.00
4 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.53 7.00
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.54 6.00
6 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.85 5.00
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.11 4.00
8 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.27 3.00
9 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.35 2.00
10 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.36 1.00
11 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.76
12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.77
13 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.05
14 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 23.19
15 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.80
16 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.93
17 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95
18 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.27
19 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.28
20 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.30
21 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.43
22 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 24.64
23 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.82
24 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.86
25 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.87
26 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.91
27 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 25.00
28 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.34
29 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 25.36
30 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.52
31 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.71
32 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.85
33 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.89
34 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.47
35 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.49
36 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 27.62
37 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.02
38 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.00

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.92
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.90
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.14
4 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.53
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.54
6 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.85
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.11
8 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.27
9 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.35
10 80 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.36
11 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.76
12 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 22.77
13 106 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.05
14 109 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.19
15 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.80
16 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.93
17 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.95
18 105 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.27
19 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.28
20 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.30
21 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.43
22 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 24.64
23 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.82
24 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.86
25 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.87
26 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.91
27 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.00
28 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.34
29 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.36
30 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.52
31 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.71
32 Hobothová MáriaHobothová Mária 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 26.85
33 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.89
34 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 27.47
35 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.49
36 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 27.62
37 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.02
38 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.00
Celkom 38 pretekárov