<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.41 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.57
2 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.25 11.00
3 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.39 9.00
4 Hrotko PatrikHrotko Patrik 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.76 8.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.33 11.00
2 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86 8.00
3 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.88 2.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.93 1.00
5 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 25.22
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.45
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.63
32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.98 7.00
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.15 5.00
3 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.26
4 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.89
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.50
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.17
7 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 23.84 9.00
2 31 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.01 6.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.70 4.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.84 3.00
5 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.43
6 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.86
7 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.33 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 23.84 9.00
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86 8.00
4 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.98 7.00
5 31 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.01 6.00
6 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.15 5.00
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.70 4.00
8 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 24.84 3.00
9 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.88 2.00
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.93 1.00
11 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 25.22
12 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.26
13 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.43
14 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.45
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.63
16 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.86
17 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.89
18 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.07
19 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.50
20 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.17
21 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.26
32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.69 11.00
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.03 9.00
3 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.81 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 12:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.26 11.00
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.39 9.00
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.36 8.00
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.42 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.49 6.00
6 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.65 5.00
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.75 4.00
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.07 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 12:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.86 2.00
2 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.02 1.00
3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.06
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.52
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.17
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.70
7 Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.19
8 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 31.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 12:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.08
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 28.12
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.52
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.32
5 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.68
6 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.21
7 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.50
Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.45
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.27
3 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.30
4 36 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 29.37
5 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 29.59
6 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 30.66
7 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 31.30
8 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.26 11.00
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.39 9.00
3 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.36 8.00
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.42 7.00
5 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.49 6.00
6 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.65 5.00
7 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.75 4.00
8 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.07 3.00
9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.45
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.86 2.00
11 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.02 1.00
12 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 28.06
13 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 28.08
14 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 28.12
15 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.27
16 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.30
17 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.52
17 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.52
19 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.32
20 36 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 29.37
21 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 29.59
22 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 29.68
23 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.17
24 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.21
25 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 30.66
26 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.70
27 Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.19
28 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 31.30
29 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 31.41
30 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.50
31 Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.24
Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS