<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 20 52.65 0.0 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 21 45.45 0.0 9.00
3 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 2 44.90 0.0 8.00
4 76 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 10 44.89 0.0 7.00
5 51 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 15 42.18 0.0 6.00
6 62 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 16 41.89 0.0 5.00
7 69 Pavlík MathewPavlík Mathew
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 40.87 0.0 4.00
8 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 38.67 0.0 3.00
9 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 18 38.23 0.0 2.00
10 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 14 35.92 0.0 1.00
11 71 Sobotka MichalSobotka Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 33.97 0.0
12 59 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 13 31.60 0.0
13 Haberer RichardHaberer Richard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 29.18 0.0
14 95 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 28.97 0.0
15 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 12 26.27 0.0
16 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 24.79 0.0
17 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 20.70 0.0
18 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 7 19.76 0.0
19 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 9 18.97 0.0
Moravčík JakubMoravčík Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 32 43.65 0.0 11.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 33.78 0.0 9.00
3 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 29 33.22 0.0 8.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 27 32.44 0.0 7.00
5 Palanská LuciaPalanská Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 30 32.01 0.0 6.00
6 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 28 31.69 0.0 5.00
7 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 15 31.06 0.0 4.00
8 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 3 30.08 0.0 3.00
9 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 5 28.80 0.0 2.00
10 Kvočková NatáliaKvočková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 33 28.47 0.0 1.00
11 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 28.27 0.0
12 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 22 27.84 0.0
13 Králiková MariannaKráliková Marianna
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 7 27.13 0.0
14 8 Cvečková KristínaCvečková Kristína
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
05 05 1 26.35 0.0
15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 16 25.78 0.0
16 114 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 14 25.47 0.0
17 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 25.11 0.0
18 Suchánková SáraSuchánková Sára
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 12 25.10 0.0
19 Czaková NatáliaCzaková Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 20 25.01 0.0
20 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 24 24.75 0.0
21 86 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 26 24.48 0.0
22 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 8 24.47 0.0
23 92 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 19 24.35 0.0
24 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 25 23.99 0.0
25 Vreteničková PaulaVreteničková Paula
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 21 23.09 0.0
26 Sukičová KristínaSukičová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 13 22.82 0.0
27 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 20.70 0.0
28 Hrotková NatáliaHrotková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 20.05 0.0
29 Juríková KarolínaJuríková Karolína
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
06 06 23 17.42 0.0
30 94 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 17 16.89 0.0
31 18 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15.29 0.0
32 Střelcová EmaStřelcová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 14.91 0.0
33 Kudelová BibianaKudelová Bibiana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 14.68 0.0
34 Vančová VanessaVančová Vanessa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 18 06.62 0.0
Celkom 34 pretekárov