<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 4 693 x491678678xx693 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 607 +0.7 m/s xx584  +1.0584x604  +0.4607  +0.7 11.00
2 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 601 +0.0 m/s 564  +0.0601  +0.0597  +0.2601x587  +0.6569  +1.1 9.00
3 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 590 +0.7 m/s 528  +0.5543  +0.2537  +1.0543554  +1.7561  +0.4590  +0.7 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 10 589 +0.4 m/s 562  +1.6577  +0.2556  +1.7577554  +1.2583  +0.0589  +0.4 11.00
2 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 8 578 +0.7 m/s x537  +1.4543  +2.0543578  +0.7x564  +0.0 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 566 +1.6 m/s 537  +0.2519  +1.8563  +1.1563566  +1.6553  +0.0542  +0.0 8.00
4 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 9 558 +0.1 m/s 557  +1.5548  +0.4558  +0.1558542  +0.5-- 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 6 537 +1.5 m/s 533  +0.5524  +1.2537  +1.5537515  +1.1x531  -0.1 6.00
6 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 4 529 +1.6 m/s 529  +1.6516  -0.3515  +2.4529513  +0.0526  +1.2511  +0.0 5.00
7 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 2 522 +1.2 m/s 494  +0.3493  +0.1522  +1.2522506  +0.0516  +1.1509  +0.0 4.00
8 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 518 +0.5 m/s 518  +0.5475  +0.0499  +1.0518490  +0.1508  +0.1507  +0.7 3.00
9 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 516 +1.6 m/s x492  -0.1516  +1.6516 2.00
10 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 3 499 +0.9 m/s 477  +1.1489  +0.0499  +0.9499 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 476 +1.8 m/s 437  +0.0x443  +1.3443x476  +1.8473  +0.9 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 15 454 +0.1 m/s 433  +0.0416  -0.4415  +0.5433423  +0.1454  +0.1454  +0.8 9.00
3 19 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 12 442 +2.0 m/s 420  +0.0417  +0.2421  +1.1421434  +1.3x442  +2.0 8.00
4 55 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 419 +1.1 m/s 397  +0.0387  +0.0419  +1.1419407  +1.1xx 7.00
5 65 Kubala MatušKubala Matuš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 416 +0.0 m/s 416  +0.0x383  +0.3416394  +1.2393  +0.7400  +1.3 6.00
6 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 17 408 +0.6 m/s 388  +0.0x408  +0.6408402  +0.6407  +0.0x 5.00
7 70 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 393 +0.0 m/s 375  +0.0345  +0.0348  +0.7375181  +0.0382  +0.4393  +0.0 4.00
8 97 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 1 375 +0.5 m/s 364  +0.0358  +0.0370  +0.0370357  +0.0326  +0.2375  +0.5 3.00
9 Grujbár DušanGrujbár Dušan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 4 363 +0.7 m/s 363  +0.7355  +0.0x363 2.00
10 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 361 +0.8 m/s 361  +0.8346  +0.0356  +0.0361 1.00
MS Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 324 +1.4 m/s xx324  +1.4324
12 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 318 +0.0 m/s 318  +0.0310  +0.0287  +0.0318
13 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 315 +0.1 m/s 260  +0.2278  +0.0315  +0.1315
14 101 Melo MichalMelo Michal
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 9 286 +0.0 m/s 256  +0.0286  +0.0x286
15 Herceg MartinHerceg Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 284 +0.0 m/s x284  +0.0278  +0.6284
16 Henček JánHenček Ján
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 000 xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 1 529 +1.0 m/s x519  +0.9529  +1.0529xx300  +0.7 11.00
2 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 2 505 +1.5 m/s xx486  +0.5486x505  +1.5x 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 15 550 +1.1 m/s 550  +1.1478  +0.3542  +0.5550x537  +0.9522  +1.3 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 26 525 -1.1 m/s x517  +0.0441  +0.0517525  -1.1-- 9.00
3 Forster ViktóriaForster Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 7 497 +0.1 m/s 451  +0.5497  +0.1452  +0.5497--- 8.00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 11 489 +0.6 m/s 453  +1.6467  +0.0489  +0.6489449  -1.3x468  +0.0
5 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 13 485 +1.3 m/s 483  +0.7x449  +1.4483468  -1.2475  +1.6485  +1.3 7.00
6 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 8 479 +1.3 m/s 414  +0.3479  +1.3478  +0.1479454  -0.9449  +1.5x 6.00
MS Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 2 477 +2.0 m/s 454  +0.3447  +0.0452  +0.0454x477  +2.0474  +0.9
8 Šintalová NatáliaŠintalová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 12 463 +0.9 m/s 463  +0.9451  +1.5x463354  +0.0427  +0.9439  +0.2 5.00
9 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 27 452 +0.2 m/s 452  +0.2xx452 4.00
10 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 26 446 +1.0 m/s x446  +1.0436  +0.5446  +0.0 3.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 443 +0.6 m/s 443  +0.6413  +0.0410  +1.3443
12 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 9 440 +1.1 m/s 438  +1.1440  +1.1422  +0.6440 2.00
13 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 440 +0.3 m/s 436  +0.6x440  +0.3440 1.00
14 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 23 438 +0.0 m/s 438  +0.0373  +1.0421  +0.0438
15 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 24 436 +0.0 m/s 391  +1.2436  +0.0418  +0.0436
16 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 22 436 +0.0 m/s x436  +0.0416  +0.0436
17 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 21 431 +0.0 m/s 407  +0.5431  +0.0419  +0.0431
18 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 17 424 +0.2 m/s 424  +0.2392  +0.1391  +1.7424
19 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 25 419 +0.4 m/s 418  +2.0400  +0.0419  +0.4419
20 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 20 415 +1.2 m/s 385  +0.0415  +1.2364  +0.0415
21 Haydenová HanaHaydenová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 19 404 +0.1 m/s 404  +0.1x385  +0.8404
22 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 14 402 +0.3 m/s 402  +0.3x378  +1.1402
23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 18 384 +1.7 m/s x364  +0.1384  +1.7384
24 Adámková JohanaAdámková Johana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 380 +0.3 m/s 370  +0.0380  +0.3x380
25 Černá NinaČerná Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 376 +0.8 m/s 376  +0.8317  +0.9337  +0.1376
26 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 373 +0.0 m/s 370  +0.4373  +0.0322  +0.1373
27 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 16 366 +0.2 m/s xx366  +0.2366
28 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 10 346 +0.4 m/s x329  +0.0346  +0.4346
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 482 +0.3 m/s 438  +0.5428  -0.8443  +0.3443441  +0.0462  +0.9482  +0.3 11.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 446 +0.3 m/s 446  +0.3444  +1.3x446424  +0.0x434  +0.0 9.00
3 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 430 +0.0 m/s 399  +1.0x385  +0.0399425  +0.0430  +0.0414  +0.0 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 425 +0.0 m/s x378  +0.0393  -0.6393417  +0.0425  +0.0410  +0.0 7.00
5 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 29 421 -0.1 m/s 380  +0.9x397  -0.7397411  +0.0421  -0.1x 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 17 418 +0.0 m/s 415  +0.5392  +0.0385  +0.5415418  +0.0413  +0.3393  +0.5 5.00
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 414 +0.0 m/s 387  +0.7383  +0.0414  +0.0414362  +0.0383  +0.1398  +0.4 4.00
8 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 408 +0.0 m/s 337  +0.0395  +0.0408  +0.0408x394  +0.5396  +1.0 3.00
9 Kerestešová KarinKerestešová Karin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 399 +0.7 m/s 312  +0.0399  +0.7302  +0.0399 +0.0 +0.0 +0.0 2.00
10 Krokvicová HanaKrokvicová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 396 -0.2 m/s 360  +0.0396  -0.2x396 1.00
11 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 18 393 +0.5 m/s 355  +0.0348  +0.0393  +0.5393
12 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 25 391 +0.0 m/s x391  +0.0381  +0.1391
13 Pokorná PatríciaPokorná Patrícia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 388 -0.1 m/s 311  +0.2388  -0.1309  +0.0388
14 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 26 382 +0.0 m/s 376  +0.0350  +0.2382  +0.0382
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 28 381 +0.0 m/s 339360  +0.0381  +0.0381
16 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 22 380 +0.0 m/s 369  +0.2380  +0.0356380
17 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 23 376 +0.0 m/s x376  +0.0363  +0.0376
18 110 Ciklamíniová AndreaCiklamíniová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 376 -0.2 m/s 356  +0.1x376  -0.2376
19 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 27 375 +0.0 m/s 375  +0.0268  +0.1362  +0.0375
20 107 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 375 +0.0 m/s 339  +0.0358  +0.2375  +0.0375
21 112 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 12 365 +0.0 m/s 358  +0.0x365  +0.0365
22 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 24 353 +0.0 m/s 335  +0.8353  +0.0333  +0.0353
23 Kováriková BarboraKováriková Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 350 +0.0 m/s 347  +0.5287  +0.3350  +0.0350
24 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 350 +0.0 m/s 341  +0.5287  +0.3350  +0.0350
25 92 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 19 342 +0.0 m/s 342  +0.0339  +0.1x342
26 Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 20 333 +0.0 m/s 333  +0.0x296  +0.0333
27 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 328 +0.3 m/s 328  +0.3324  +0.0229  +0.1328
28 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 324 +0.0 m/s 303  +0.0x324  +0.0324
29 Deáková RebekaDeáková Rebeka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 21 316 +0.0 m/s 295  +0.4316  +0.0x316
30 Vymazalová HanaVymazalová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 306 +0.4 m/s 306  +0.4302  -0.7299  +0.9306
31 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 9 283 +0.0 m/s 280  +0.0281  +0.8283  +0.0283
Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 DNS 0.0
Celkom 32 pretekárov