<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.91 11.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.46 7.00
3 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.94 6.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.88 5.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.68 4.00
6 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.73 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.43 9.00
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.29 8.00
3 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.65 3.00
4 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 19.96 1.00
5 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.91 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.43 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.29 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.46 7.00
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.94 6.00
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.88 5.00
7 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.68 4.00
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.65 3.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.73 2.00
10 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 19.96 1.00
11 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNF

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.91
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.43
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.29
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.46
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.94
6 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.88
7 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.68
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.65
9 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.73
10 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.96
11 23 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 12 pretekárov