<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 5. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.13 11.00
2 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.88 8.00
3 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.31 7.00
4 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.90 2.00
5 20 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 13.46
MS Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 5.00
2 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.97 1.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.18
4 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.20
5 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.31
6 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 08:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.14 9.00
2 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.35 6.00
3 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.73 4.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.79 3.00
5 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.87
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.13 11.00
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.14 9.00
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.88 8.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.31 7.00
5 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 12.35 6.00
6 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56 5.00
7 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.73 4.00
8 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.79 3.00
9 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.90 2.00
10 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.97 1.00
11 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.18
12 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.20
13 20 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 13.46
14 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.48
15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.87
16 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.31
17 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.27

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11.13
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.14
3 Kudlička OndrejKudlička Ondrej 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.88
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.31
5 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12.35
6 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.56
7 64 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.73
8 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.79
9 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.90
10 70 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.97
11 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.18
12 56 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.20
13 20 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13.46
14 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.48
15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.87
16 67 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14.31
17 60 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.27
Celkom 17 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 12.5.2018 - 08:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.31
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.77
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.82
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.01
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.13
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.15
7 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.30
8 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.58
9 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.81
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.97
11 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.19
12 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.52
13 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.56
14 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.64
15 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.65
16 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.03
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.06
18 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.61
19 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.75
20 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.10
Celkom 20 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 08:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.31 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.77 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.82 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.58 3.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.81 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 08:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 6.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.15 5.00
3 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.30 4.00
4 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.97 1.00
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 12.5.2018 - 08:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.52
2 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
3 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.65
4 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.03
5 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 12.5.2018 - 08:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 7.00
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.64
3 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.06
4 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.75
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.10
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.31 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.77 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.82 8.00
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.01 7.00
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 6.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.15 5.00
7 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.30 4.00
8 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.58 3.00
9 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.81 2.00
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.97 1.00
11 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.19
12 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.52
13 90 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.56
14 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.64
15 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.65
16 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.03
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.06
18 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.61
19 Slezáková NicoleSlezáková Nicole 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.75
20 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.10