<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 38.67 38.6738.02x38.67x38.58
MS Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 1 36.46 35.3135.83x35.8336.46x
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 16 26.53 26.2222.8526.5326.5325.2625.71 11.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 17 25.96 x24.8925.9625.96xx 9.00
5 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 15 23.37 23.37x22.9823.3722.9023.35 8.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 12 21.93 21.9318.5919.1421.9321.4619.52 7.00
7 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 20.74 19.46x20.7420.7419.2417.89 6.00
8 25 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 4 20.27 18.7420.27x20.2717.3119.80 5.00
9 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 17.99 17.1917.9917.99 4.00
10 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 17.88 17.88x17.88 3.00
11 46 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 17.85 14.5317.8517.85 2.00
12 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 17.34 16.3517.3417.34 1.00
13 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 16.63 16.63x16.63
14 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 16.54 15.2916.5416.54
15 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 16.16 x16.1616.16
16 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 10.05 08.8510.0510.05
Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 18 NM xx0.0
Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 14 NM xx0.0
Celkom 18 pretekárov