<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:13.74 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:17.74 9.00
3 72 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:24.51 8.00
4 83 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.27 7.00
5 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:30.85 6.00
6 44 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:31.83 5.00
7 74 Frič AdriánFrič Adrián 050516 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:33.71 4.00
8 58 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:40.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:36.12 2.50
2 77 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:36.12 2.50
3 19 Povinský LubošPovinský Luboš 060214 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:37.01 1.00
4 58 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:42.21
MS 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.34
6 25 Gandel DominikGandel Dominik 040503 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:50.02
MS 37 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:57.57
8 55 Bašo JakubBašo Jakub 051003 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.29
9 68 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:06.20
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:13.74 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:17.74 9.00
3 72 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:24.51 8.00
4 83 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.27 7.00
5 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:30.85 6.00
6 44 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:31.83 5.00
7 74 Frič AdriánFrič Adrián 050516 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:33.71 4.00
8 24 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:36.12 2.50
8 77 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:36.12 2.50
10 19 Povinský LubošPovinský Luboš 060214 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:37.01 1.00
11 58 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:40.68
12 58 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:42.21
13 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.34
14 25 Gandel DominikGandel Dominik 040503 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:50.02
15 37 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:57.57
16 55 Bašo JakubBašo Jakub 051003 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.29
17 68 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:06.20

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:32.00 11.00
2 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:34.45 9.00
3 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:39.37 8.00
4 50 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.07 7.00
5 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:41.55 6.00
6 51 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:42.40 5.00
7 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:50.94 3.00
8 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:53.04 2.00
9 78 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:53.80
10 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:56.74
21 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Rodová MartinaRodová Martina 050820 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.39 4.00
2 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:53.60 1.00
3 78 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:55.82
4 74 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:58.18
5 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 3:01.82
6 79 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 3:05.84
7 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 3:10.31
8 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:12.16
9 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:17.16
10 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 3:21.85
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:32.00 11.00
2 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:34.45 9.00
3 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:39.37 8.00
4 50 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.07 7.00
5 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:41.55 6.00
6 51 Repková MonikaRepková Monika 040213 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:42.40 5.00
7 65 Rodová MartinaRodová Martina 050820 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.39 4.00
8 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:50.94 3.00
9 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:53.04 2.00
10 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:53.60 1.00
11 78 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:53.80
12 78 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:55.82
13 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:56.74
14 74 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:58.18
15 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 3:01.82
16 79 Belica MiaBelica Mia 070501 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 3:05.84
17 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 3:10.31
18 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:12.16
19 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:17.16
20 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 3:21.85
21 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 DNF
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 DNS