<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:40.62 11.00
2 77 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:40.95 8.00
3 79 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:42.17 7.00
4 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 0:44.84 6.00
5 83 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 0:44.92 5.00
6 72 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:47.19 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:40.70 9.00
2 33 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:45.59 4.00
3 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:46.48 3.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:47.09 2.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:50.93
6 Valašík AlanValašík Alan 050729 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:51.44
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:40.62 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:40.70 9.00
3 77 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:40.95 8.00
4 79 Plánka PeterPlánka Peter 040917 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:42.17 7.00
5 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 0:44.84 6.00
6 83 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 0:44.92 5.00
7 33 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:45.59 4.00
8 Gál HugoGál Hugo 060902 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:46.48 3.00
9 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:47.09 2.00
10 72 Redecha JánRedecha Ján 040709 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:47.19 1.00
11 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:50.93
12 Valašík AlanValašík Alan 050729 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:51.44

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:43.98 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:44.22 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:45.62 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 0:46.04 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:46.81 6.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 0:48.31 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:47.37 5.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 0:48.30 4.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:48.97 2.00
4 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.22 1.00
5 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:52.36
6 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:56.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:49.98
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:50.84
3 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 051209 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:51.68
4 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:54.42
5 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:56.54
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:43.98 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:44.22 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:45.62 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 0:46.04 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:46.81 6.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:47.37 5.00
7 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 0:48.30 4.00
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 0:48.31 3.00
9 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 0:48.97 2.00
10 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.22 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 050913 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:49.98
12 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:50.84
13 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 051209 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:51.68
14 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 0:52.36
15 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:54.42
16 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:56.40
17 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:56.54