<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 18 404 +0.6 m/s 379  0,70 402  0,80 - 402 395  0,70 404  0,60 11.00
2 37 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 19 403 +0.6 m/s 401  0,20 380  0,30 - 401 395  0,40 389  0,30 403  0,60 9.00
3 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 17 398 +0.8 m/s 398  0,80 386  0,70 - 398 385  0,20 374  0,90 395  0,70 8.00
4 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 368 +0.6 m/s 330  0,20 350  0,20 - 350 364  0,20 296  0,30 368  0,60 7.00
MS 55 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 354 +0.6 m/s 354  0,60 343  0,50 - 354 - - -
6 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 16 353 +0.7 m/s 340  0,90 345  0,20 - 345 349  0,60 331  0,40 353  0,70 6.00
7 58 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 14 352 +0.0 m/s 322  0,60 344  0,70 - 344 332  0,20 352  0,00 340  0,20 5.00
8 65 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 6 345 +0.5 m/s 307  0,60 345  0,50 - 345 344  0,20 331  0,60 330  0,70 4.00
9 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 15 339 +0.6 m/s 339  0,60 326  0,30 - 339 317  0,30 334  0,60 321  0,80 3.00
10 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 337 +0.6 m/s 337  0,60 315  0,20 337 2.00
11 19 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 2 326 +0.2 m/s 296  0,30 326  0,20 326 1.00
MS 77 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 7 325 +0.6 m/s 229  0,80 325  0,60 325
14 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 308 +0.9 m/s 308  0,90 301  0,90 308
15 41 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 12 299 +0.9 m/s 287  0,80 299  0,90 299
16 68 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 10 295 +0.8 m/s 289  0,70 295  0,80 295
17 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 277 +0.8 m/s 277  0,80 256  0,30 277
21 Petrík FilipPetrík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 DNS - - -
74 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 DNS - - -
Kaštiel RichardKaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 DQ 310  0,70 295  0,80 310
Celkom 19 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 24 407 +0.8 m/s 379  0,10 384  0,80 - 384 398  0,30 384  0,50 407  0,80 11.00
MS 65 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 4 407 +0.7 m/s 388  0,80 407  0,70 - 407 - - -
3 40 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 402 +0.9 m/s 349  1,20 360  0,60 - 360 337  0,60 402  0,90 346  0,30 9.00
4 78 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 25 400 +0.1 m/s 392  0,50 391  0,90 - 392 392  0,20 400  0,10 396  0,90 8.00
5 46 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 18 400 +0.2 m/s 392  0,30 387  1,50 - 392 400  0,20 326  0,90 388  0,60 7.00
6 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 16 397 +0.3 m/s 397  0,30 365  0,90 - 397 364  0,60 356  0,20 377  0,30 6.00
7 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 21 386 +0.6 m/s 361  0,50 358  1,60 - 361 386  0,60 380  0,60 374  0,30 5.00
8 37 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 22 382 +0.4 m/s 359  0,30 351  1,20 - 359 382  0,40 364  0,80 344  0,30 4.00
9 36 Šichtová MiriamŠichtová Miriam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 3 366 +0.3 m/s 362  0,90 366  0,30 - 366 363  0,60 295  0,30 364  0,80 3.00
10 19 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 19 358 +0.5 m/s 358  0,50 354  1,60 358 2.00
11 51 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 20 357 +1.5 m/s 343  0,20 357  1,50 357 1.00
12 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 23 353 +0.8 m/s 353  0,80 347  0,30 353
13 24 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 335 +0.5 m/s 335  0,50 326  0,60 335
14 37 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 334 +0.6 m/s 334  0,60 318  1,20 334
15 24 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 11 332 +0.5 m/s 315  1,40 332  0,50 332
16 50 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 13 332 +0.9 m/s 332  0,90 308  0,70 332
17 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 10 322 +1.4 m/s 322  1,40 290  0,70 322
18 41 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 318 +0.8 m/s 310  0,30 318  0,80 318
19 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 317 +1.5 m/s 317  1,50 309  0,60 317
20 77 Macháčková AnnaMacháčková Anna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 2 311 +0.5 m/s 296  0,20 311  0,50 311
21 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 305 +1.6 m/s 305  1,60 300  0,30 305
22 37 Luscoňová DianaLuscoňová Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 9 298 +0.8 m/s 277  1,60 298  0,80 298
23 91 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 288 +0.7 m/s 288  0,70 284  0,80 288
24 Karcolová EllaKarcolová Ella
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 1 282 +0.2 m/s 282  0,20 260  0,20 282
25 81 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 7 274 +0.6 m/s 239  1,10 274  0,60 274
Celkom 25 pretekárov