<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 18 541 +0.6 m/s 541  +0.6x-541538  +0.4504  +0.7520  +0.5 11.00
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 19 541 +0.2 m/s 541  +0.2--541--- 9.00
3 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 17 516 +0.8 m/s 516  +0.8476  +0.8-516--- 8.00
4 Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 16 503 +0.7 m/s 444  +0.5451  +0.7-451450  +0.4475  +0.8503  +0.7 7.00
5 Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 13 496 +0.5 m/s 496  +0.5484  +0.9-496486  +0.8xx 6.00
6 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 15 485 +0.9 m/s x485  +0.9-485475  +0.6479  +0.3430  +0.8 5.00
7 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 12 482 +0.3 m/s 482  +0.3461  +0.8-482470  +0.2471  +0.7x 4.00
8 Murín TimotejMurín Timotej
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 2 476 +0.2 m/s 454  +0.2476  +0.2-476457  +0.2460  +0.6x 3.00
9 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 441 +0.3 m/s 419  +0.3441  +0.3-441 2.00
10 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 425 +0.2 m/s 422  +0.6425  +0.2-425 1.00
11 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 11 415 +0.2 m/s 415  +0.2413  +0.8-415
12= Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 10 413 +0.5 m/s 413  +0.5x-413
12= Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 413 +0.5 m/s 413  +0.5x-413
14 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 410 +0.3 m/s 410  +0.3410  +0.9-410
15 Beduš DominikBeduš Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 410 +0.8 m/s 375  +0.5410  +0.8-410
16 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 14 407 +0.6 m/s 407  +0.6--407
17 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 346 +0.2 m/s 301  +0.9346  +0.2-346
18 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 4 340 +0.3 m/s x340  +0.3-340
58 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 5 DNS ---0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 29 515 +0.5 m/s 497  +0.3498  +1.2-498515  +0.5-501  +0.9 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 28 479 +0.8 m/s 477  +0.9--477472  +0.5479  +0.8476  +0.8 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 26 460 423  +0.7441  +0.3-441446  +0.2460434  +0.8 8.00
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 25 448 +0.2 m/s 413  +0.6422  +0.4-422423  +0.9427  +0.2448  +0.2 7.00
5 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 22 444 +0.4 m/s x420  +0.7-420405  +0.5444  +0.4x 6.00
6 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 27 441 +0.7 m/s 426  +0.3x-426404  +0.6420  +0.5441  +0.7 5.00
7 67 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 19 425 +0.4 m/s x419  +0.7-419411  +0.2425  +0.4366  +0.7 4.00
8 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 21 405 +0.9 m/s 405  +0.9x-405xxx 3.00
9 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 18 402 +0.9 m/s 402  +0.9397  +0.8-402 2.00
10 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 15 400 +0.5 m/s 400  +0.5x-400 1.00
11 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 16 399 +0.8 m/s 399  +0.8387  +0.5-399
12 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 24 379 +0.8 m/s 379  +0.8--379
13 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 20 377 +0.8 m/s 377  +0.8360  +0.9-377
14 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 12 372 +0.5 m/s 372  +0.6372  +0.5-372
15 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 14 369 +0.3 m/s 353369  +0.3-369
16 Frátriková SimonaFrátriková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 2 355 +0.2 m/s 347  +0.2355  +0.2-355
17 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 23 355 +0.4 m/s x355  +0.4-355
18= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 17 352 +0.5 m/s x352  +0.5-352
18= Kováčová VeronikaKováčová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 13 352 +0.3 m/s x352  +0.3-352
20 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 10 349 +0.3 m/s 349  +0.3340  +0.2-349
21 Wittmannová EmaWittmannová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 346 +0.8 m/s x346  +0.8-346
22 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 9 337 +0.5 m/s 326  +0.2337  +0.5-337
23 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 11 336 +0.8 m/s 336  +0.8281  +0.5-336
24 Kozáková KarolínaKozáková Karolína
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 3 335 +0.9 m/s 335  +0.9331  +0.3-335
25 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 7 301 +0.2 m/s x301  +0.2-301
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 4 DNS ---0
74 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 NM xx-0.0
Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 NM xx-0.0
Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 NM xx-0.0
Celkom 29 pretekárov