<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 18 10.98 10.9810.98-10.9810.76-- 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 17 10.31 09.0009.35-09.3508.7009.8310.31 9.00
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 15 10.13 09.8609.37-09.8609.2609.4910.13 8.00
4 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16 09.08 08.7009.08-09.0808.4208.4608.27 7.00
5 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 08.62 08.4008.62-08.6208.06x08.18 6.00
6 51 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 08.42 07.7506.67-07.7507.2506.8208.42 5.00
7 25 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 13 08.38 07.7007.31-07.7007.3307.4708.38 4.00
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 07.99 06.4707.77-07.7707.5407.9905.82 3.00
9 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 10 07.64 07.0907.6407.64 2.00
MS Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 1 07.10 x07.10-07.10
11 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 7 06.72 06.7206.5706.72 1.00
12 Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 06.68 06.5006.6806.68
13 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 4 06.50 06.2906.5006.50
14 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 06.22 06.2205.95-06.22
15 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 06.00 06.0005.1106.00
16 58 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 05.75 05.75x-05.75
17 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 5 05.67 05.6705.2205.67
18 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 05.03 05.0304.7005.03
Celkom 18 pretekárov