<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)
60 m - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 07.73
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.73
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.80
60 m - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.25
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.33
3 78 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.38
60 m - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.29
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.36
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.42
60 m - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.66
2 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.78
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.79
60 m - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
2 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.93
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.10
60 m - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.46
2 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 09.70
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.88
60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.05
2 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.16
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.19
60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.49
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.67
3 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 09.87
1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:37.77
2 37 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3:39.19
3 34 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:42.64
1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 78 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:54.47
2 36 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:09.32
3 19 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4:17.09
2000 m - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 91 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7:58.94
2 97 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8:11.01
3 19 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8:16.50
3000 m - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 78 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11:18.15
2 75 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:19.68
3 41 Macko PeterMacko Peter 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11:31.19
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 48.22
2 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 50.53
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 51.81
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 06:41.50
2 34 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 07:01.09
3 74 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07:11.18
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 46 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 06:41.34
2 37 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 06:58.04
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:31.46
2 33 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:25.67
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 52 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19:35.79
2 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 20:14.14
3 81 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20:34.87
4 x 300 m kluby - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lipták, Macko, Kubovčík, Hudec Lipták, Macko, Kubovčík, Hudec MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:51.52
2 Nosáľ, Nosáľ, Mencel, Redecha Nosáľ, Nosáľ, Mencel, Redecha Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:56.35
3 77 Gál, Jakuš, Gura, Janík Gál, Jakuš, Gura, Janík BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:01.11