<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.9.2019 - 10:55) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.79 q
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.11 q
3 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.49
4 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84
5 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
MS 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.9.2019 - 10:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.68 q
2 Ferneza MichalFerneza Michal 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 07.97 q
3 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.18 q
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.29 q
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.33
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.71
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.9.2019 - 10:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 07.93 q
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.20 q
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.59
4 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.75
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.11
MS 37 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.62
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.9.2019 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.81 q
2 68 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.38 q
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.89
4 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.24
5 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.32
6 55 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.23
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.9.2019 - 10:55) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 78 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.12 q
3 Španko MatúšŠpanko Matúš 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 08.37 q
4 44 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.62
5 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.87
6 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.02
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.68 q
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.79 q
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.81 q
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 07.93 q
5 Ferneza MichalFerneza Michal 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 07.97 q
6 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.11 q
7 78 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.12 q
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.18 q
9 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.20 q
10 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.29 q
11 Španko MatúšŠpanko Matúš 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 08.37 q
12 68 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.38 q
13 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.49
14 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.59
15 44 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.62
16 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.75
17 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.84
18 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.87
19 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.89
20 Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.02
21 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.07
22 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.11
23 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.24
24 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.32
25 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.33
26 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.49
27 37 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.62
28 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.71
29 55 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.23

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 7.9.2019 - 11:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.73 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.73 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.80 8.00
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.95 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 07.98 6.00
6 Ferneza MichalFerneza Michal 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 08.15 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 7.9.2019 - 11:55) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.25 4.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.33 3.00
3 78 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.38 2.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.43 1.00
5 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.48
6 Španko MatúšŠpanko Matúš 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 08.62
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42 q
2 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.68 q
3 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.85
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.53
MS 68 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
6 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.47
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.36 q
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.55 q
3 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.67 q
4 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.76
6 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.82
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.36 q
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 q
3 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.97
4 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.30
5 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.36
6 74 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.64 q
2 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.68 q
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.01
4 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.26
MS Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 6 09.38
6 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.46
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.78 q
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.83
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.94
4 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.10
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.11
6 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.85
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
2 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.09
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.27
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.81 q
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
3 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.33
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.44
5 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.78
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 7.9.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 q
2 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.84
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.44
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.64
5 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.12
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.36 q
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.36 q
3 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.42 q
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.55 q
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.64 q
6 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.67 q
7 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.68 q
7 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.68 q
9 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 q
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 q
11 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.78 q
12 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.81 q
13 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.82
14 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.83
15 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.84
16 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.85
17 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.86
18 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
19 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.94
20 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.97
21 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.01
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.09
23 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.10
24 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.11
25 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.26
26 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.27
27 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.30
28 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.33
29 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.36
30 Gazdíková NinaGazdíková Nina 06 06 OSA-Športová akadémia o.z Dubnica nad VáOSA-Športová akadémia o.z D... 6 09.38
31 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.44
31 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.44
33 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.46
34 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.53
35 68 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.57
35 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.57
37 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.64
38 74 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.73
39 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.76
40 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.78
41 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.82
42 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.85
43 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.10
44 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.12
45 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.47

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 7.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.29 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.36 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.42 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 08.76 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.77 6.00
6 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.79 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 7.9.2019 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.66 3.00
2 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.78 2.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.79 4.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.89 1.00
5 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.93
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.96
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.83 q
2 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.61 q
3 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.72 q
4 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.92 q
MS 24 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.03
6 78 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.20
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.86 q
2 74 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.06
3 40 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
4 65 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.66
5 Michalko RichardMichalko Richard 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.79
6 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86 q
MS Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.59
3 34 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.27
4 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.89
5 Loiacono MartinLoiacono Martin 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.30
Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04 q
MS Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.76
3 50 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.96 q
4 25 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26
5 Miškocič MatúšMiškocič Matúš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 10.87
6 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.54
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.05
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43 q
3 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.97 q
4 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.63
5 51 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.05
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.00
2 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.79 q
3 21 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.11
4 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.65
5 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 7.9.2019 - 10:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.45 q
2 74 Kubiš MatejKubiš Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.02
MS 44 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.10
4 65 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.54
5 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.71
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.83 q
2 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.86 q
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.86 q
4 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.00
5 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.04 q
6 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.05
7 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.43 q
8 33 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.45 q
9 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.59
10 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.61 q
11 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.72 q
12 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.76
13 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.79 q
14 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.92 q
15 50 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.96 q
16 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.97 q
17 74 Kubiš MatejKubiš Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.02
18 24 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.03
19 74 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.06
20 44 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.10
21 21 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.11
22 25 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26
23 34 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.27
24 40 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.42
25 65 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.54
26 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.63
27 Brozman LeoBrozman Leo 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.65
28 65 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.66
29 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.71
30 Michalko RichardMichalko Richard 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.79
31 Miškocič MatúšMiškocič Matúš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 10.87
32 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 10.89
33 51 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.05
34 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.08
35 78 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 11.20
36 Loiacono MartinLoiacono Martin 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.30
37 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.54
38 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.04
Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 7.9.2019 - 11:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.72 11.00
2 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.93 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.10 8.00
4 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.33 7.00
5 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.73 6.00
6 33 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.81 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 7.9.2019 - 11:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.46 4.00
2 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.70 3.00
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.88 2.00
4 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.90 1.00
5 50 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.98
6 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 09.99
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97 q
4 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.36
5 83 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.77
6 75 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.98
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.68
5 97 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.03
6 79 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.03
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17 q
2 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.50 q
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.24
4 58 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.68
5 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.79
6 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.35
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.27 q
3 78 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.10
MS 40 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.41
5 81 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.85
6 67 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.21
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.41 q
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
3 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.36
4 68 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.37
5 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 7.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.64 q
2 Jurečková ZojaJurečková Zoja 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.22
3 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
4 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.51
Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.97 q
2 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17 q
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.27 q
4 67 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.41 q
5 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.50 q
6 41 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.64 q
7 78 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.10
8 Jurečková ZojaJurečková Zoja 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.22
9 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.24
10 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.29
11 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.31
12 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.36
12 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.36
14 68 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.37
15 40 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.41
16 Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.68
16 58 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.68
18 83 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.77
19 81 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.85
20 97 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.03
20 79 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.03
22 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.50
23 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.51
24 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.79
25 75 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.98
26 67 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.21
27 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.35
Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 7.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.05 11.00
2 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.16 9.00
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.19 8.00
4 67 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.41 7.00
5 41 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.80 6.00
6 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.84 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 7.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.49 4.00
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.67 3.00
3 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.87 2.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.08 1.00
5 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.19
6 50 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.24
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.28 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 18.86 9.00
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.92 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.34 6.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.35 5.00
6 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.29 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.63 2.00
2 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.30
3 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.95
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.29
Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 21.64
2 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.98
3 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.20
4 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
5 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.56
Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.32 7.00
2 Ferneza MichalFerneza Michal 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 19.52 4.00
3 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.01
4 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Španko MatúšŠpanko Matúš 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 20.75 1.00
2 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 21.38
3 19 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.71
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.28 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 18.86 9.00
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.92 8.00
4 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.32 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.34 6.00
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.35 5.00
7 Ferneza MichalFerneza Michal 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 19.52 4.00
8 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.29 3.00
9 68 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.63 2.00
10 Španko MatúšŠpanko Matúš 04 04 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 20.75 1.00
11 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.30
12 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 21.38
13 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 21.64
14 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.95
15 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.98
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.20
17 19 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.71
18 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.01
19 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
20 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.29
21 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.45
22 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.56
Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Beduš DominikBeduš Dominik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.26 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.62 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.73 7.00
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.06
6 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.03 6.00
2 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.21 4.00
3 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.36 3.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.60 1.00
5 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.64
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.13 5.00
2 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.45 2.00
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.90
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
5 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
6 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.99
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.47
3 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.12
4 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.23
5 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.60
Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.07
2 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.61
3 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.74
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.93
5 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.03
6 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 21.81
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 23.08
3 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.17
4 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.09
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.76
6 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.82
2 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.04
3 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.02
4 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.03
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.26 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.62 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.73 7.00
5 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.03 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.13 5.00
7 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.21 4.00
8 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.36 3.00
9 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.45 2.00
10 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.60 1.00
11 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.64
12 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.72
13 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 21.81
14 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.90
15 67 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.99
16 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.06
17 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
18 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.37
19 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.47
20 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
21 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.67
22 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.07
23 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 23.08
24 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.12
25 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.23
26 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.60
27 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.61
28 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.74
29 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.82
30 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.93
31 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.04
32 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.17
33 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.02
34 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.03
35 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.09
36 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.38
37 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.76
38 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.03
39 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.07
Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.22 11.00
2 72 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.10 9.00
3 79 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 23.87 8.00
4 78 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.98 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.52 6.00
6 83 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.91 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59 5.00
2 67 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.10 3.00
3 Gužík MichalGužík Michal 10 10 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 1.00
4 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.13
5 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 26.33
6 52 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.20 2.00
2 91 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.11
3 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
4 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 27.63
5 95 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.37
6 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.80
MS Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01
MS Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.32
4 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.32
5 34 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.43
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.22 11.00
2 72 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.10 9.00
3 79 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 23.87 8.00
4 78 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.98 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.52 6.00
6 95 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59 5.00
7 83 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.91 4.00
8 67 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.10 3.00
9 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.20 2.00
10 Gužík MichalGužík Michal 10 10 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 1.00
11 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.80
12 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01
13 91 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.11
14 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.13
15 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.32
15 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.32
17 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 26.33
18 52 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.38
19 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
20 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 27.63
21 95 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.37
22 34 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.43
23 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.44

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.58 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.62 8.00
4 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.03 5.00
5 72 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.59 3.00
6 55 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.30 4.00
2 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.68 2.00
3 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.81 1.00
4 72 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.13
5 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 26.78
6 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.72 7.00
2 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.26
3 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.92
4 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 28.69
5 50 Holková NikolaHolková Nikola 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 30.09
6 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.30 6.00
MS Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.56
3 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.38
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.72
5 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 29.23
Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.58 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.62 8.00
4 19 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.72 7.00
5 52 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.30 6.00
6 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.03 5.00
7 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.30 4.00
8 72 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.59 3.00
9 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.68 2.00
10 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.81 1.00
11 55 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.82
12 72 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.13
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.56
14 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 26.78
15 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.26
16 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.38
17 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.72
18 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.92
19 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 28.69
20 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.92
21 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 29.23
22 50 Holková NikolaHolková Nikola 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 30.09
23 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.31
Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.62 11.00
2 77 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 40.95 8.00
3 79 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 42.17 7.00
4 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 44.84 6.00
5 83 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 44.92 5.00
6 72 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.19 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 40.70 9.00
2 33 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 45.59 4.00
3 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 46.48 3.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 47.09 2.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 50.93
6 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 51.44
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.62 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 40.70 9.00
3 77 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 40.95 8.00
4 79 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 42.17 7.00
5 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 44.84 6.00
6 83 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 44.92 5.00
7 33 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 45.59 4.00
8 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 46.48 3.00
9 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 47.09 2.00
10 72 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 47.19 1.00
11 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 50.93
12 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 51.44

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 43.98 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 46.04 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 46.81 6.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.31 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.37 5.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.30 4.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 48.97 2.00
4 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.22 1.00
5 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 52.36
6 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 56.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 49.98
2 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 50.84
3 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.68
4 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.42
5 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 56.54
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 43.98 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.22 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 46.04 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 46.81 6.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 47.37 5.00
7 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 48.30 4.00
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 48.31 3.00
9 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 48.97 2.00
10 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 49.22 1.00
11 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 49.98
12 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 50.84
13 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 51.68
14 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 52.36
15 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 54.42
16 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 56.40
17 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 56.54

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:55.47 11.00
2 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:57.50 9.00
3 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:59.81 8.00
4 83 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:04.34 7.00
5 46 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.55 6.00
6 95 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:05.46 5.00
7 72 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:06.43 4.00
8 50 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:13.60 3.00
9 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:16.47 1.00
10 33 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:17.17
MS 44 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:20.36
12 74 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:20.98
79 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNF
65 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 15 DNF
67 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 DNF
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:15.99 2.00
MS 55 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 11 2:16.81
MS 24 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:17.22
4 52 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:17.81
5 25 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.36
MS 37 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:20.69
7 58 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:21.92
8 68 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 2:22.53
MS 77 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14 2:24.04
10 91 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:28.46
11 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:28.92
12 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:29.82
13 21 Petrík FilipPetrík Filip 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:30.40
14 51 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:31.83
15 78 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.12
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:55.47 11.00
2 37 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:57.50 9.00
3 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:59.81 8.00
4 83 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:04.34 7.00
5 46 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:04.55 6.00
6 95 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:05.46 5.00
7 72 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:06.43 4.00
8 50 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:13.60 3.00
9 19 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:15.99 2.00
10 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:16.47 1.00
11 55 Pacák MatúšPacák Matúš 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 11 2:16.81
12 33 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:17.17
13 24 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:17.22
14 52 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:17.81
15 25 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.36
16 44 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:20.36
17 37 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:20.69
18 74 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:20.98
19 58 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:21.92
20 68 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 2:22.53
21 77 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14 2:24.04
22 91 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:28.46
23 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:28.92
24 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:29.82
25 21 Petrík FilipPetrík Filip 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:30.40
26 51 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:31.83
27 78 Machut FilipMachut Filip 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:33.12
79 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNF
65 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 15 DNF
67 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 DNF

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:01.26 11.00
2 72 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:02.39 9.00
3 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:06.75 8.00
4 34 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:07.77 7.00
5 37 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:09.36 6.00
6 67 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:09.48 5.00
7 74 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.14 4.00
8 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:13.31 3.00
9 41 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:14.30 1.00
10 40 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:14.96
11 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:15.45
12 50 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:15.68
13 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 17 2:17.22
14 83 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:19.27
MS 65 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 18 2:20.58
16 78 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 2:22.23
17 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:28.05
18 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:33.02
Celkom 18 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:13.87 2.00
2 19 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:20.30
3 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.49
4 41 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:21.77
5 58 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:23.75
6 51 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:27.08
7 24 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 14 2:27.36
8 37 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:27.41
9 40 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 17 2:27.52
10 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:34.47
11 68 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:37.68
12 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:37.83
13 81 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:43.93
14 91 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:44.31
15 75 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 2:44.39
16 77 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:48.98
17 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 15 2:58.05
Celkom 17 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:01.26 11.00
2 72 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:02.39 9.00
3 33 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:06.75 8.00
4 34 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:07.77 7.00
5 37 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:09.36 6.00
6 67 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:09.48 5.00
7 74 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:10.14 4.00
8 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:13.31 3.00
9 52 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:13.87 2.00
10 41 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:14.30 1.00
11 40 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:14.96
12 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:15.45
13 50 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:15.68
14 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 17 2:17.22
15 83 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:19.27
16 19 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:20.30
17 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.49
18 65 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 18 2:20.58
19 41 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:21.77
20 78 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 2:22.23
21 58 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:23.75
22 51 Kevešová SofiaKevešová Sofia 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 2:27.08
23 24 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 14 2:27.36
24 37 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:27.41
25 40 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 17 2:27.52
26 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:28.05
27 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:33.02
28 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:34.47
29 68 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:37.68
30 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:37.83
31 81 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:43.93
32 91 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:44.31
33 75 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 2:44.39
34 77 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:48.98
35 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 15 2:58.05

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:13.74 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:17.74 9.00
3 72 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:24.51 8.00
4 83 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.27 7.00
5 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:30.85 6.00
6 44 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:31.83 5.00
7 74 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:33.71 4.00
8 58 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:40.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:36.12 2.50
2 77 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:36.12 2.50
3 19 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:37.01 1.00
4 58 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:42.21
MS 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.34
6 25 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:50.02
MS 37 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:57.57
8 55 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.29
9 68 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:06.20
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:13.74 11.00
2 78 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:17.74 9.00
3 72 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:24.51 8.00
4 83 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:26.27 7.00
5 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:30.85 6.00
6 44 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:31.83 5.00
7 74 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:33.71 4.00
8 24 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:36.12 2.50
8 77 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:36.12 2.50
10 19 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:37.01 1.00
11 58 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:40.68
12 58 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:42.21
13 91 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.34
14 25 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:50.02
15 37 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:57.57
16 55 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.29
17 68 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 3:06.20

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:32.00 11.00
2 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:34.45 9.00
3 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:39.37 8.00
4 50 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.07 7.00
5 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:41.55 6.00
6 51 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:42.40 5.00
7 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:50.94 3.00
8 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:53.04 2.00
9 78 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:53.80
10 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:56.74
21 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.39 4.00
2 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:53.60 1.00
3 78 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:55.82
4 74 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:58.18
5 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 3:01.82
6 79 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 3:05.84
7 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 3:10.31
8 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:12.16
9 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:17.16
10 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 3:21.85
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:32.00 11.00
2 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:34.45 9.00
3 81 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:39.37 8.00
4 50 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.07 7.00
5 46 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:41.55 6.00
6 51 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:42.40 5.00
7 65 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.39 4.00
8 52 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:50.94 3.00
9 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:53.04 2.00
10 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:53.60 1.00
11 78 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:53.80
12 78 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:55.82
13 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:56.74
14 74 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:58.18
15 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 3:01.82
16 79 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 3:05.84
17 34 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 3:10.31
18 36 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:12.16
19 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:17.16
20 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 3:21.85
21 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 DNF
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 DNS

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 3:37.77 11.00
2 37 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 3:39.19 9.00
3 34 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 3:42.64 8.00
4 21 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 3:44.87 7.00
MS 75 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 3:49.56
6 65 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 3:50.44 6.00
7 78 Tomanica AlexTomanica Alex