<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 Body
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 165 - o o xo xxo xxx 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 160 o o o xo xxx 9.00
3 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 155 o o o xxx 8.00
4= 67 Špigura PeterŠpigura Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
04 04 1 155 o o xo xxx 6.50
4= Mikuláš AdamMikuláš Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 2 155 o o xo xxx 6.50
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 161 164 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 155 - o o o o xo xxo xxx 11.00
2= Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 12 145 - o o o o xxx 8.50
2= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 13 145 o o o o o xxx 8.50
4 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 145 - x- o xxo xo xxx 7.00
5= Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 6 140 o o o o xxx 5.50
5= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 140 - o o o xxx 5.50
7 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 140 - o o xo xxx 4.00
8 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 11 140 o xo xo xo xxx 3.00
9 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 140 o o o xxo xxx 2.00
10 Kozáková KarolínaKozáková Karolína
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
05 05 3 135 o xo o xxx 1.00
11= Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 5 130 o o xxx
11= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 7 130 o o xxx
13 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 130 o xo xxx
14 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 125 o xx- x
Zápotočná LenkaZápotočná Lenka
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 4 DNS
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 128 135 Body
MS 55 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 11 125 xo o o xxo xxo xxx
2= Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 10 120 o o o o xxx 9.33
2= Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 8 120 o o o o xxx 9.33
2= Maslaňák MarkoMaslaňák Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 7 120 o o o o xxx 9.33
5 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 115 xo o o xxx 7.00
6 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 110 o o xxx 6.00
7= 75 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 105 o xxx
7= Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 105 o xxx 5.00
7= 77 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 2 105 o xxx
10 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 105 xo xxx 4.00
11 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 105 xxo xxx 3.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115 120 125 130 133 Body
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 15 130 o o o o o o o xxx 11.00
2 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 120 o o xo xxo o xxx 9.00
3 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 13 120 o o o o xo xxx 8.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 17 120 o o o xo xo xxx 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 115 o o o o xxx 6.00
6 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 18 115 o o xo xxo xxx 5.00
7 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 1 110 o xxo o xx- 4.00
8 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 110 o o xo xxx 3.00
9= 19 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 110 o o xxo xxx 1.50
9= 24 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 6 110 o o xxo xxx 1.50
11= 72 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 105 o o xxx
11= Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 105 o o xxx
13= 50 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 105 o xo xxx
13= Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 105 o xo xxx
15= Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 9 105 xxo xo xxx
15= 79 Žiaková IvanaŽiaková Ivana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 10 105 xxo xo xxx
17 68 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 4 100 o xxx
Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 NM xxx
Celkom 18 pretekárov