<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holma, Daniž, Paulec, Kubiš Holma, Daniž, Paulec, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 38.65 8.00
2 46 Skočdopole, Michel, Važan, Jonek Skočdopole, Michel, Važan, Jonek ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 38.85 7.00
3 Vizváry, Belák, Malovec, Michalička Vizváry, Belák, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 40.19 6.00
4 Brozman, Murgaš, Pasztor, Šichta Brozman, Murgaš, Pasztor, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.19 5.00
5 Páleník, Loiacono, Michalko, Havaš Páleník, Loiacono, Michalko, Havaš AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 41.44 1.00
6 Domiňák, Meško, Piták, Heretík Domiňák, Meško, Piták, Heretík AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 41.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čižmárik, Luka, Končír, Krchňavý Čižmárik, Luka, Končír, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 36.73 11.00
2 97 Briš, Kocifaj, Krajčovič, Kuder Briš, Kocifaj, Krajčovič, Kuder Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 38.11 9.00
3 Miškocič, Skočík, Zboroň, Gužík Miškocič, Skočík, Zboroň, Gužík AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 40.36 4.00
4 83 Piala, Pepich, Štefík, Bálent Piala, Pepich, Štefík, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 40.89 3.00
5 21 Petrík, Králik, Šuvara, Škrobák Petrík, Králik, Šuvara, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 40.92 2.00
6 78 Bauček, Machut, Tomanica, Zábojník Bauček, Machut, Tomanica, Zábojník Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 41.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarík, Zaremba, Kaštiel, Follner Zvarík, Zaremba, Kaštiel, Follner AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 43.30
2 Kubis, Černianský, Jankola, Šupica Kubis, Černianský, Jankola, Šupica Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43.73
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čižmárik, Luka, Končír, Krchňavý Čižmárik, Luka, Končír, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 36.73 11.00
2 97 Briš, Kocifaj, Krajčovič, Kuder Briš, Kocifaj, Krajčovič, Kuder Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 38.11 9.00
3 Holma, Daniž, Paulec, Kubiš Holma, Daniž, Paulec, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 38.65 8.00
4 46 Skočdopole, Michel, Važan, Jonek Skočdopole, Michel, Važan, Jonek ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 38.85 7.00
5 Vizváry, Belák, Malovec, Michalička Vizváry, Belák, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 40.19 6.00
5 Brozman, Murgaš, Pasztor, Šichta Brozman, Murgaš, Pasztor, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.19 5.00
7 Miškocič, Skočík, Zboroň, Gužík Miškocič, Skočík, Zboroň, Gužík AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 40.36 4.00
8 83 Piala, Pepich, Štefík, Bálent Piala, Pepich, Štefík, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 40.89 3.00
9 21 Petrík, Králik, Šuvara, Škrobák Petrík, Králik, Šuvara, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 40.92 2.00
10 Páleník, Loiacono, Michalko, Havaš Páleník, Loiacono, Michalko, Havaš AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 41.44 1.00
11 Domiňák, Meško, Piták, Heretík Domiňák, Meško, Piták, Heretík AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 41.52
12 78 Bauček, Machut, Tomanica, Zábojník Bauček, Machut, Tomanica, Zábojník Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 41.71
13 Zvarík, Zaremba, Kaštiel, Follner Zvarík, Zaremba, Kaštiel, Follner AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 43.30
14 Kubis, Černianský, Jankola, Šupica Kubis, Černianský, Jankola, Šupica Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43.73

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Kubíncová, Bučková, Miniarová, Matušíková Kubíncová, Bučková, Miniarová, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 37.11 11.00
2 Píšová, Hrončová, Tománková, Beňušková Píšová, Hrončová, Tománková, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 37.41 9.00
3 78 Beláková, Koyšová, Gagová, Holúbková Beláková, Koyšová, Gagová, Holúbková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.74 8.00
4 Kultanová, Hvorková, Ďurišová, Kmeč Kultanová, Hvorková, Ďurišová, Kmeč CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 38.83 6.00
5 Ovečková, Drozdová, Švagrová, Valovičová Ovečková, Drozdová, Švagrová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 40.70 1.00
6 Čížeková, Dobáková, Šichtová, Turčanová Čížeková, Dobáková, Šichtová, Turčanová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 41.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Luprichová, Ondrejíková, Gombárová, Antalová Luprichová, Ondrejíková, Gombárová, Antalová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 39.17 5.00
2 40 Babicová, Nováková, Alušíková, Jakušová Babicová, Nováková, Alušíková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 39.47 4.00
3 83 Čuga, Predmeská, Richterová, Brišová Čuga, Predmeská, Richterová, Brišová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 40.51 2.00
4 67 Macháčková, Mikušová, Kunštárová, Brezinová Macháčková, Mikušová, Kunštárová, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 43.56
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Zvarová, Čemanová, Ivaničová, Kubinyiová Zvarová, Čemanová, Ivaničová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 37.84 7.00
2 41 Spišáková, Kureková, Jurečková, Uličianska Spišáková, Kureková, Jurečková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.22 3.00
3 Turzová, Krupová, Kameništiaková, Papierniková Turzová, Krupová, Kameništiaková, Papierniková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 42.15
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Kubíncová, Bučková, Miniarová, Matušíková Kubíncová, Bučková, Miniarová, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 37.11 11.00
2 Píšová, Hrončová, Tománková, Beňušková Píšová, Hrončová, Tománková, Beňušková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 37.41 9.00
3 78 Beláková, Koyšová, Gagová, Holúbková Beláková, Koyšová, Gagová, Holúbková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.74 8.00
4 40 Zvarová, Čemanová, Ivaničová, Kubinyiová Zvarová, Čemanová, Ivaničová, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 37.84 7.00
5 Kultanová, Hvorková, Ďurišová, Kmeč Kultanová, Hvorková, Ďurišová, Kmeč CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 38.83 6.00
6 97 Luprichová, Ondrejíková, Gombárová, Antalová Luprichová, Ondrejíková, Gombárová, Antalová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 39.17 5.00
7 40 Babicová, Nováková, Alušíková, Jakušová Babicová, Nováková, Alušíková, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 39.47 4.00
8 41 Spišáková, Kureková, Jurečková, Uličianska Spišáková, Kureková, Jurečková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 40.22 3.00
9 83 Čuga, Predmeská, Richterová, Brišová Čuga, Predmeská, Richterová, Brišová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 40.51 2.00
10 Ovečková, Drozdová, Švagrová, Valovičová Ovečková, Drozdová, Švagrová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 40.70 1.00
11 Čížeková, Dobáková, Šichtová, Turčanová Čížeková, Dobáková, Šichtová, Turčanová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 41.39
12 Turzová, Krupová, Kameništiaková, Papierniková Turzová, Krupová, Kameništiaková, Papierniková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 42.15
13 67 Macháčková, Mikušová, Kunštárová, Brezinová Macháčková, Mikušová, Kunštárová, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 43.56