<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 165
2 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
3 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
2= Lantajová LenaLantajová Lena 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 145
2= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 145
Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2= Meško MarkoMeško Marko 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 120
2= Miškocič MatúšMiškocič Matúš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 120
2= Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 120
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 130
2 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 120
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 120
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 320
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 260
2 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 160
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 541
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 541
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 516
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 515
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 479
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 460
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 404
2 37 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 403
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 398
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 407
3 40 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 402
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.98
2 Chovanová AnnaChovanová Anna 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.31
3 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.13
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.06
2 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10.87
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.67
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 31.62
2 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 22.85
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.22
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 28.15
2 Chovanová AnnaChovanová Anna 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 22.70
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.11
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.53
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.37
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.92
3 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.58
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 37.79
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 36.73
3 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 34.31
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 52 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 39.02
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 34.77
3 83 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.92
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 32.98
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.78
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 30.33
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 7.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 31.12
2 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.00
3 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 28.06