<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 06:41.50 11.00
2 34 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07:01.09 9.00
3 74 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07:11.18 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 06:41.34 11.00
2 37 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 06:58.04 9.00
MS 40 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 06:58.42
4 72 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07:21.01 8.00
5 97 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 07:31.76 7.00
6 67 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 07:35.57 6.00
7 79 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 07:39.32 5.00
8 91 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07:39.98 4.00
9 83 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 07:40.42 3.00
10 50 Holková NikolaHolková Nikola 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 07:41.53 2.00
Celkom 10 pretekárov