<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 29 37.79 37.7934.5037.79 11.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 33 36.73 29.8836.7336.73 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 30 34.31 32.4634.3134.31 8.00
4 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 32 34.29 29.6134.2934.29 7.00
5 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 26 33.32 33.2033.3233.32 6.00
6 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 34 33.20 33.2032.7933.20 5.00
7 Brozman LeoBrozman Leo
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 28 32.55 31.5932.5532.55 4.00
8 75 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 31.87 30.2631.8731.87 3.00
9 Gužík MichalGužík Michal
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
10 10 24 28.81 28.8128.81 2.00
10 46 Michel FilipMichel Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 23 28.76 28.7628.76 1.00
11 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 25 28.73 28.7328.73
12 40 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 27 28.25 28.2528.25
13 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 22 28.15 28.1528.15
14 65 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 31 26.65 26.6526.65
15 Holma ThobiasHolma Thobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 26.57 26.5726.57
16 Zvarík AdamZvarík Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 25.61 25.6125.61
17 37 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 19 25.14 25.1425.14
18 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 5 24.18 24.1824.18
19 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18 23.65 23.6523.65
20 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 21 23.28 23.2823.28
21 34 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 20 23.26 23.2623.26
22 Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 10 22.45 22.4522.45
23 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 17 22.40 22.4022.40
24 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 22.31 22.3122.31
25 74 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16 22.05 22.0522.05
26 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 20.33 20.3320.33
27 51 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 14 19.46 19.4619.46
28 Kaštiel RichardKaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 15.87 15.8715.87
37 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 DNS -0.0
Rúrik MarcoRúrik Marco
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 DNS -0.0
Valíček TadeášValíček Tadeáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 8 DNS -0.0
Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 DNS -0.0
65 Fekete MatejFekete Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 DNS -0.0
Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 9 DNS -0.0
Celkom 34 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 25 39.02 39.0237.6339.02 11.00
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 23 34.77 27.1534.7734.77 9.00
3 83 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 24 29.92 29.7029.9229.92 8.00
4 25 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 22 28.92 28.1728.9228.92 7.00
5 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 21 28.77 28.7726.3328.77 6.00
6 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 20 26.93 26.9326.8526.93 5.00
7 40 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 16 24.80 24.3524.8024.80 4.00
8 46 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 17 24.79 24.0224.7924.79 3.00
9 81 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 23.19 23.1923.19 2.00
10 24 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 23.08 23.0823.08 1.00
11 91 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18 22.66 22.6622.66
12 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 19 22.53 22.5322.53
13 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 15 21.61 21.6121.61
14 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 21.23 21.2321.23
15 37 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 20.89 20.8920.89
MS Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 20.26 20.2620.26
MS 40 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 18.72 18.7218.72
18 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 18.63 18.6318.63
19 Karcolová EllaKarcolová Ella
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 11 18.46 18.4618.46
20 Ovečková VeronikaOvečková Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 17.17 17.1717.17
21 Kurimská SimonaKurimská Simona
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 16.39 16.3916.39
22 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 9 14.42 14.4214.42
23 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 14.18 14.1814.18
24 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 8 13.36 13.3613.36
25 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 7 11.51 11.5111.51
Celkom 25 pretekárov