<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 7 31.62 27.01xx27.01x30.2731.62 11.00
2 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 1 22.85 -15.5817.2217.2215.7218.9922.85 9.00
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 21.22 18.0821.22x21.2218.64x21.16 8.00
4 25 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 18.73 12.9915.2116.3316.3318.24x18.73 7.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 18.44 16.9117.5717.9417.9418.44xx 6.00
6 Šupina PavolŠupina Pavol
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 3 17.83 -16.8515.2416.85x17.8317.82 5.00
7 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 00.00 xxx0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 4 28.15 26.5927.41x27.4128.1527.01 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 18 22.70 22.7019.3520.0922.7022.0622.34 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 16 22.11 20.7522.1121.1522.1120.4921.61 8.00
4 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 21.98 17.8119.1119.0619.1119.6721.98 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 15 21.27 19.1919.2321.2721.2719.0318.59 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 20.78 x20.7820.5020.78x19.63 5.00
7 77 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 19 20.78 x20.7819.3220.7819.9816.70 4.00
8 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 18.88 18.8817.9517.0218.88xx 3.00
9 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 17 18.45 x18.4518.45 2.00
10 68 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20 17.03 16.8017.0317.03 1.00
11 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 15.68 12.1415.6815.68
12 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 13.62 x13.6213.62
13 46 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 13.57 x13.5713.57
MS Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 13.54 13.54x13.54
15 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 11.89 07.3111.8911.89
16 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 11.08 10.7911.0811.08
17 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 09.69 09.6908.5409.69
18 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 08.26 x08.2608.26
Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 NM xx0.0
Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 NM xx0.0
Celkom 20 pretekárov