<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (7. 9. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.28 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 18.86 9.00
3 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.92 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.34 6.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.35 5.00
6 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.29 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.63 2.00
2 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.30
3 24 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.95
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.29
Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 21.64
2 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.98
3 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.20
4 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
5 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.56
Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.32 7.00
2 Ferneza MichalFerneza Michal 040229 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 19.52 4.00
3 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.01
4 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 060413 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Španko MatúšŠpanko Matúš 040915 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 20.75 1.00
2 Murín TimotejMurín Timotej 050920 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 21.38
3 19 Povinský LubošPovinský Luboš 060214 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.71
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.28 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 050731 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 18.86 9.00
3 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18.92 8.00
4 Kučera AdriánKučera Adrián 050314 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.32 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 19.34 6.00
6 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 19.35 5.00
7 Ferneza MichalFerneza Michal 040229 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 19.52 4.00
8 Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.29 3.00
9 68 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.63 2.00
10 Španko MatúšŠpanko Matúš 040915 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 20.75 1.00
11 95 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.30
12 Murín TimotejMurín Timotej 050920 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 21.38
13 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 21.64
14 24 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.95
15 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.98
16 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.20
17 19 Povinský LubošPovinský Luboš 060214 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.71
18 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.01
19 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.06
20 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.29
21 46 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 060413 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.45
22 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 24.56
Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.26 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.62 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.73 7.00
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.06
6 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.03 6.00
2 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.21 4.00
3 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.36 3.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.60 1.00
5 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.64
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.13 5.00
2 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.45 2.00
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.90
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
5 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
6 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.99
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.47
3 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.12
4 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.23
5 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.60
Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.07
2 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.61
3 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.74
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.93
5 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.03
6 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 21.81
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 23.08
3 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.17
4 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.09
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.76
6 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.82
2 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.04
3 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.02
4 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.03
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 20.09 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 20.26 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.62 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 20.73 7.00
5 72 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.03 6.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 21.13 5.00
7 78 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.21 4.00
8 55 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 21.36 3.00
9 50 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.45 2.00
10 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 21.60 1.00
11 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.64
12 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.72
13 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 21.81
14 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.90
15 67 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.99
16 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.06
17 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
18 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.37
19 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.47
20 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.48
21 41 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.67
22 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 23.07
23 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 23.08
24 75 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.12
25 33 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 23.23
26 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.60
27 67 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.61
28 36 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.74
29 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 23.82
30 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.93
31 40 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.04
32 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.17
33 95 Brišová TeréziaBrišová Terézia 051214 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.02
34 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.03
35 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.09
36 33 Zukalová LilianaZukalová Liliana 051229 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.38
37 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 060403 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.76
38 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.03
39 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.07
Zápotočná LenkaZápotočná Lenka 050405 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.22 11.00
2 72 Jonek PavolJonek Pavol 080114 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.10 9.00
3 79 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 23.87 8.00
4 78 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.98 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.52 6.00
6 83 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.91 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59 5.00
2 67 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.10 3.00
3 Gužík MichalGužík Michal 100212 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 1.00
4 Holma ThobiasHolma Thobias 080506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.13
5 Zboroň BorisZboroň Boris 090608 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 26.33
6 52 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.20 2.00
2 91 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.11
3 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 090417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
4 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 27.63
5 95 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.37
6 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.80
MS Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01
MS Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.32
4 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.32
5 34 Pokorný MatejPokorný Matej 100813 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.43
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 22.22 11.00
2 72 Jonek PavolJonek Pavol 080114 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.10 9.00
3 79 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 23.87 8.00
4 78 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 23.98 7.00
5 97 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.52 6.00
6 95 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.59 5.00
7 83 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.91 4.00
8 67 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.10 3.00
9 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.20 2.00
10 Gužík MichalGužík Michal 100212 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 25.64 1.00
11 81 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.80
12 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01
13 91 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.11
14 Holma ThobiasHolma Thobias 080506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.13
15 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.32
15 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.32
17 Zboroň BorisZboroň Boris 090608 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 26.33
18 52 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.38
19 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 090417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.84
20 34 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 27.63
21 95 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 28.37
22 34 Pokorný MatejPokorný Matej 100813 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.43
23 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.44

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.58 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.62 8.00
4 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.03 5.00
5 72 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.59 3.00
6 55 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 100825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.30 4.00
2 Michalová AlicaMichalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.68 2.00
3 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.81 1.00
4 72 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.13
5 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 26.78
6 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.72 7.00
2 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.26
3 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.92
4 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 090915 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 28.69
5 50 Holková NikolaHolková Nikola 081005 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 30.09
6 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 14:30) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.30 6.00
MS Kucharíková KarinKucharíková Karin 070911 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.56
3 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.38
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.72
5 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 090527 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 29.23
Kurimská SimonaKurimská Simona 100310 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.58 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.62 8.00
4 19 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 100505 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.72 7.00
5 52 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.30 6.00
6 21 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.03 5.00
7 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 100825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.30 4.00
8 72 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 25.59 3.00
9 Michalová AlicaMichalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.68 2.00
10 79 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.81 1.00
11 55 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.82
12 72 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.13
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin 070911 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 26.56
14 44 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 26.78
15 36 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 27.26
16 97 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.38
17 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.72
18 95 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.92
19 55 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 090915 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 28.69
20 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.92
21 78 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 090527 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 29.23
22 50 Holková NikolaHolková Nikola 081005 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 30.09
23 25 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 31.31
Kurimská SimonaKurimská Simona 100310 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS