<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.36
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.56
3 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.61
4 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.12
5 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.48
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.82
7 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.17
8 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.45
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.76
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.09
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.21
5 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.61
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.64
7 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.32
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.58
2 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.80
3 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.02
4 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.36
5 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.63
6 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
7 Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.59
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.36
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.45
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.56
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.58
5 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.61
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.76
7 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.80
8 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.02
9 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.09
10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.12
11 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.21
12 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.36
13 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.48
14 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.61
15 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.63
16 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.64
17 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.82
18 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.17
19 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.32
20 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
21 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
22 Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.59

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.51
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.60
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.61
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.70
6 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.78
7 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.98
8 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.36
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.96
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.48
3 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.61
MS Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.08
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.09
6 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.24
7 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48
8 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.61
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.24
MS Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.24
3 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.72
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.92
5 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.93
6 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.98
7 1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.45
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.09
2 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.40
3 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.89
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.22
6 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.32
7 28 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.79
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.85
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.14
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.23
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.61
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.93
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.94
4 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.40
5 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.54
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.89
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.60
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.73
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
4 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.11
5 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 09.13
6 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.38
7 82 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.82
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.53
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.95
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.99
5 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.17
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
7 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.59
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.96
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.09
3 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.24
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.24
5 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.40
6 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.48
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.53
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57
10 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.60
11 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.61
11 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
13 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.72
14 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.73
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74
16 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.79
17 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.85
18 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.89
19 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.92
20 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.93
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.93
22 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.94
23 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.95
24 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
24 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
26 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.98
27 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.99
28 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.08
29 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.09
30 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.11
31 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 09.13
32 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.14
33 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.17
34 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.22
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.23
36 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.24
37 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.32
38 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.38
39 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.40
40 1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.45
41 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
42 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48
43 28 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
44 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.54
45 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.59
46 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.61
46 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.61
48 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.79
49 82 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.82
50 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.89
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.33
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.39
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.41
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.47
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.47
6 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.52
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.62
Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DQ
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.19
2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.34
3 Guriš JozefGuriš Jozef 951212 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.36
4 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.72
5 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.96
Celkom 5 pretekárov

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.88
2 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.23
3 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.34
4 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.45
5= Guriš JozefGuriš Jozef 951212 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.46
5= Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.46
7 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 11.79
Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.06
MS Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.51
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.56
4 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.65
5 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 11.89
6 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.97
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.47
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.77
3 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.09
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.29
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.43
6 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 12.85
7 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 030708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.23
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.73
2 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.86
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.09
4 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.38
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.58
6 Jano PeterJano Peter 031114 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.93
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.47
2 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.73
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.77
4 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.86
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.09
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.09
7 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.29
8 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.38
9 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.43
10 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.58
11 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 12.85
12 Jano PeterJano Peter 031114 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.93
13 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 030708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.23
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 11.26
2 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.64
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 11.67
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.89
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.09
7 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.32
Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.16
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.65
4 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.69
5 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.19
Celkom 4 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.91
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.76
4 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.82
5 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.57
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.82
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.28
2 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.73
3 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.87
4 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.35
5 27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.07
Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.19
2 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.50
3 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.74
4 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.89
5 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.30
6 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 16.52
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.19
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.28
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.50
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.73
5 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.74
6 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.87
7 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 13.89
8 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.30
9 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14.35
10 27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.07
11 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 16.52
Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DQ

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.18
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.31
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.42
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.72
5 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.72
6 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.88
7 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 14.00
8 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 14.36
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.28
2 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.19
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.34
6 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 18.58
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 18.69
2 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.09
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.32
4 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.67
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 19.72
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.12
7 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.40
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.13
2 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.34
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.57
4 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 22.64
5 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.65
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.08
2 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.90
3 19 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.07
4 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.51
5 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.28
2 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.19
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.34
6 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 18.58
7 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 18.69
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.08
9 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.09
10 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.32
11 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.67
12 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 19.72
13 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.90
14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.12
15 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.40
16 19 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.07
17 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.13
18 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.34
19 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.51
20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.57
21 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 22.64
22 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.65
23 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.45
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNF
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.01
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.04
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.94
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.94
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 19.97
6 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.49
7 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 20.54
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.40
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.58
3 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.68
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.03
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.14
6 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.27
7 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.52
8 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.65
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.25
3 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.35
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.54
5 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.15
6 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.58
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67
8 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 22.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.89
2 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.65
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 22.99
4 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.26
6 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 23.34
7 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.11
Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.13
2 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.22
3 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.29
4 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34
5 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.73
3 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 22.66
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.90
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.01
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.04
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.94
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.94
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 19.97
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.40
7 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.49
8 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 20.54
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.58
10 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.65
11 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.68
12 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.03
13 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.13
14 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.14
15 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.25
16 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.27
17 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.35
18 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.52
18 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52
20 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.54
21 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.73
22 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.89
23 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.15
24 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.58
25 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.65
26 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 22.66
27 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67
28 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 22.68
29 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.72
30 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 22.99
31 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01
32 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.13
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.22
34 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.26
35 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.29
36 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 23.34
36 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34
38 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
39 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.11
40 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
41 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.90
Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.75
2 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 23.16
MS Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.22
MS Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.69
Mečíř AdamMečíř Adam 990426 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 14:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.13
2 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.06
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
4 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.95
5 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.96
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.93
2 1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.37
3 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.42
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.82
6 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.84
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.69
Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.85
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 25.03
3 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.18
4 6 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.39
5 2 Bocán OliverBocán Oliver 031124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 29.25
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.93
2 1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.37
3 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.42
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.82
6 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 24.84
7 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.85
8 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 25.03
9 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.18
10 6 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.39
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.69
12 2 Bocán OliverBocán Oliver 031124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 29.25
Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 14:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.38
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.87
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.41
4 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 29.16
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 14:30) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.23
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.10
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.85
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28.76
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:30) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.93
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.34
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23
4 23 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.29
5 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.84
7 1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.79
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:30) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
2 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 28.30
3 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.82
4 48 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.85
5 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.66
6 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.79
7 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 30.06
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 14:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 28.91
2 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.76
3 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.96
4 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 34.06
5 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 35.00
Lečková EmaLečková Ema 030910 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.93
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.34
3 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.23
4 23 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 27.29
5 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.33
6 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
7 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.84
8 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 28.30
9 1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.79
10 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.82
11 48 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.85
12 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 28.91
13 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 29.66
14 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.79
15 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 30.06
16 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.76
17 Batyková SofiaBatyková Sofia 030520 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.96
18 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 34.06
19 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 35.00
Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Lečková EmaLečková Ema 030910 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 38.73
2 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.10
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.15
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 40.31
5 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 40.45
6 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 42.12
7 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 43.07
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 44.42
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.32
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.21
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.37
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 45.18
5 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 46.63
6 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.58
7 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 44.54
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.78
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 48.92
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.15
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 51.00
6 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória 050120 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 52.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.32
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.21
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.37
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 44.54
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 45.18
6 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 46.63
7 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.58
8 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76
9 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.78
10 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 48.92
11 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.15
12 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 51.00
13 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória 050120 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 52.50

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 48.90
MS Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.03
MS Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 52.01
5 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 55.75
Celkom 4 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 48.51
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 52.82
MS Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 6 53.20
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 53.99
4 Stolárik AdamStolárik Adam 020403 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 54.39
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 55.66
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 56.02
7 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 56.16
Celkom 7 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 59.92
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:04.57
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 58.00
3 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.65
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 59.69
2 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.04
3 1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:08.83
4 25 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:14.23
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.66
2 7 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:12.61
3 3 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:15.41
4 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.24
5 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 2:23.99
6 1 Benka AdamBenka Adam 020806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:28.93
7 2 Bocán OliverBocán Oliver 031124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:32.23
Celkom 7 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.29
2 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.29
3 15 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:22.69
MS 8 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.65
5 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:29.31
6 19 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:35.06
7 9 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:41.39
8 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:45.07
9 14 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:46.24
10 12 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 3:04.84
11 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 3:05.76
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 26 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:22.76
2 23 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:27.37
3 24 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:39.80
4 20 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:46.74
5 25 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:58.76
27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
21 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.00
2 33 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:35.32
3 37 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:41.35
4 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:41.41
5 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:47.17
6 35 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:48.68
7 32 Ngová PetraNgová Petra 040518 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:51.98
8 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:57.14
9 28 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:57.62
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:24.77
2 40 Čechvala JozefČechvala Jozef 920131 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 5:24.51
Celkom 2 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 4:30.77
2 43 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 4:45.80
3 42 Búzek FilipBúzek Filip 001120 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 5:11.42
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 4:45.14
2 46 Ďuriš MichalĎuriš Michal 030912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:47.96
1 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:14.63
2 48 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 5:18.51
3 47 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 6:15.01
50 Šabíková BeatricaŠabíková Beatrica 030428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 4 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 7:05.09
2 59 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:31.51
3 61 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 7:57.75
4 56 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 8:15.95
5 57 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 8:31.43
6 58 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 8:36.02
7 62 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 8:57.04
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11:20.31
2 54 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:26.02
3 53 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11:36.05
4 51 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11:37.39
5 52 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11:39.38
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.84
2 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 17.38
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 18.05
4 Karper IvanKarper Ivan 050929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.38
Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 10:25) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.16
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.27
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 2.6.2019 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.25
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.46
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.95
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.14
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.76
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.11
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 16.71
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 17.19
MS Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 17.23
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 17.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:35) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.73
2 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.52
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.25
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.89
5 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.95
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.14
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.76
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.11
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 16.71
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 17.19
7 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 17.23
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 17.96
9 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.73
10 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.52
11 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.25
12 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.89
13 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.66

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:25) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.72
MS Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 14.76
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.35
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.41
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 16.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:25) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.06
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.64
3 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.18
4 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.44
Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.72
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 14.76
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.35
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.41
5 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.06
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 16.51
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16.64
8 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.18
9 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.44
Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 020411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 2.6.2019 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.59
4 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 14.99
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.43
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.73
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 10:05) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14.52
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19.62
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 10:05) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.72
2 1 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.86
3 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.14
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 46.19
2 76 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.31
3 9 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 47.40
4 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.62
5 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 50.09
6 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 50.28
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 46.72
2 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 48.38
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 48.82
4 33 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 51.34
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 52.40
6 1 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.16
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 53.77
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 58.15
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 59.07
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 59.59
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 59.73
3 1 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:04.67
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:02.86
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 1:08.50
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:07.20
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:09.56
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:11.35
4 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:26.30
Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 5:16.79
2 77 Novák ErikNovák Erik 040403 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 5:25.31
3 76 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:30.08
4 80 Poláček DávidPoláček Dávid 050729 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 5:51.02
5 81 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 6:16.04
78 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 5:51.72
2 83 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:51.98
3 82 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 6:30.44
4 85 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 6:49.97
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 6:00.86
2 63 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 7:37.39
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 65 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 6:09.58
2 64 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 6:51.11
MS 66 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 7:00.07
4 67 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 7:00.85
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 71 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 7:40.71
2 70 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 7:47.91
69 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 DNS
68 Suchý DaliborSuchý Dalibor 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 DNS
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 7:24.79
2 75 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 7:49.09
3 72 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 8:04.93
74 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165170175180183186189195
1 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
951125 1 189 -----oxo-ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165170175180183186189
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 10 183 -----ooxxoxxx
2= 70 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 8 175 ooooooxxx
2= Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 7 175 ooooooxxx
4 1 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 6 175 oooooxoxxx
5 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 5 170 ooxxooxoxxx
6 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 3 165 --ooxxx
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 4 160 ooxoxxx
8 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
030208 2 155 ooxxx
Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 1 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160165
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 11 160 --ooooxoxxx
2 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 10 155 oooooxxoxxx
3 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050730 8 150 -xooooxxx
4 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 3 145 oxoooxxx
5 1 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 7 145 xooxooxxx
6 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 5 135 xoxoxxx
7 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050929 4 130 xxoxxx
8 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 2 000 -xxx
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160163166169
1 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 160 --oooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155160163166169
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 4 155 --ooooxxx
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 2 155 oooooxoxxx
3 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030315 3 150 --oooxxx
MS Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020924 1 135 ooxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150154158161
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 13 154 oooooooxoxxx
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 14 145 --oooxoxxx
3 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 9 145 -oooxoxoxxx
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 2 135 ooooxxx
5= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
040224 6 135 ooxooxxx
5= 1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 8 135 ooxooxxx
7 Ondrušová PetraOndrušová Petra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040517 10 135 oooxoxxx
8 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 1 135 oooxxoxxx
9 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 12 135 oxooxxoxxx
10 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 5 130 ooxoxxx
11 1 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 11 130 -xoxoxxx
12 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
AK Junior HoličAK Junior Holič
040804 7 130 oxoxxoxxx
13 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050120 3 125 ooxxx
14 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 4 125 xooxxx
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220240260280290300310320330343363383
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 1 363 ---------oxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 183203223233243253263273283290
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 1 273 -oxoxoxooooxx-
2 1 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 2 233 ooxxooxxx
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 3 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180200223243263283290300310320
1 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 263 --ooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 183203223243260280290300310320
1 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 2 223 ooxoxxx
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 1 183 xoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 163183203223233243250260270280
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 3 233 -oooxoxxx
2 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 2 223 oxooo-
3 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 1 183 oxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 1 655 +0.0 m/s 652  +1.2651  +1.6655  +0.0655647  +1.1637  -0.3652  -1.5
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
000714 5 641 +1.9 m/s 641  +1.9631  +1.5x641xxx
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 4 613 +1.6 m/s 577  +0.0613  +1.6600  +2.3613559  +0.0589  +0.0572  -0.8
MS Ralík MarošRalík Maroš
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010112 3 598 +1.9 m/s x598  +1.9x598587  -0.3xx
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 560 +1.9 m/s 520  +1.0521  +1.7560  +1.9560xxx
5 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 1 544 +0.0 m/s 516  +0.8502  +1.7495  +2.1516x533  -0.2544  +0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 6 588 +2.7 m/s 585 -0.8 m/s 573  +0.9588  +2.7541  +1.8588560  +0.0574  +0.0585  -0.8
2 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 3 576 +1.1 m/s 565  +0.0563  +0.8573  +1.8573555  +0.0576  +1.1548  +0.0
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 5 560 +0.8 m/s x543  +2.1560  +0.8560536  +0.0531  +0.6-
4 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 4 533 +0.0 m/s 533  +0.0525  +1.6529  +1.9533340  +0.0529  +1.0427  -1.2
5 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030708 2 492 +0.5 m/s xx487  +0.9487463  +0.3492  +0.5-
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 15 575 -1.7 m/s xx563  +0.0563575  -1.7463  +0.0x
2 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 14 563 -1.8 m/s xx543  +0.0543549  +0.0547  -0.2563  -1.8
3 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 11 531 +1.0 m/s 502  +1.8503  +0.7531  +1.0531508  +0.0x499  -1.7
4 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040307 12 512 -0.3 m/s 476  +1.1483  +1.1491  +0.0491504  +0.0438  +0.0512  -0.3
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 10 478 +0.0 m/s xx478  +0.0478442  +0.5470  +0.0476  -2.0
6 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 4 470 +1.3 m/s 470  +1.3453  +1.2469  +0.0470463458
7 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 8 458 +1.3 m/s 458  +1.3x382  +0.4458426443x
8 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060427 6 441 +1.6 m/s 441  +1.6440  +1.4432  +0.8441
9 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 3 436 +0.0 m/s 436  +0.0x397  +1.3436  +0.0
10 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 7 412 +0.9 m/s 412  +0.9x370  +0.3412
11 14 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 5 410 +0.3 m/s 410  +0.3386  +1.1383  +0.0410
Ivánek FilipIvánek Filip
AK Junior HoličAK Junior Holič
051230 2 DNS 0.0
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 13 DNS 0.0
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 1 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 5 554 +0.0 m/s xxx0.0xx554  +0.0
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 3 498 +0.5 m/s x496  +1.6498  +0.5498470  +0.4470  +0.1482  +0.0
3 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 4 470 +1.1 m/s 427  +1.3437  +0.9x437458  +1.0470  +1.1458  +0.1
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 2 434 +1.0 m/s x434  +1.0420  +0.5434415  +1.9394  +0.0409  +0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 8 524 +1.0 m/s 513  +1.2524  +1.0515  +0.6524---
2 1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 6 491 +0.0 m/s 481  +2.1466  +0.8x481x489  +0.0491  +0.0
3 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 5 473 +1.6 m/s 456  +2.6473  +1.6466  +1.1473464  +2.2453  +0.0467  +0.0
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 7 454 +0.4 m/s 445  +1.5452  +1.0x452x454  +0.4450  +0.0
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 4 443 +1.7 m/s 416  +1.7275  +2.5435  +0.0435443  +1.7424  +0.9407  +0.0
MS Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020924 1 402 +1.7 m/s 402  +1.7362  +1.0369  +0.0402368  +1.5x387  +2.1
7 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
031206 2 395 +2.3 m/s 383 +1.8 m/s 395  +2.3383  +1.8x395378  +0.8381  +1.4330  +1.2
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020411 3 000 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 26 570 -0.1 m/s 534  -0.3x556  +0.6556570  -0.1x557  +1.3
MS Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 25 516 +0.7 m/s 509  +0.0516  +0.7x516485  -0.1465  -1.6506  +0.0
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 23 486 +1.8 m/s 458  +0.1x458  +1.1458486  +1.8460  -1.1445  +0.0
4 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050512 24 474 +1.4 m/s 463  +0.0474  +1.4419  +1.2474450  +0.0418  -1.4454  +0.0
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060424 2 448 -0.7 m/s 435  +1.0418  -0.4440  +0.0440422  -1.7447  +0.0448  -0.7
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 21 447 +1.2 m/s 431  +0.0424  +1.1447  +1.2447436  +1.7438  -1.2x
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 19 445 +0.8 m/s x444  +1.1445  +0.8445444  +0.1444  -0.2x
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 22 445 -0.2 m/s 420  +0.0413  +0.8444  +1.4444432  -1.1444  +0.0445  -0.2
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 20 428 +0.0 m/s 428  +0.0426  +1.1365  +0.1428
10 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 18 420 +0.8 m/s 410  +0.0x420  +0.8420
MS Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 17 418 +0.0 m/s 418  +0.0405  +1.2415  +1.0418
12 1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 15 415 +1.5 m/s 405  +0.0415  +1.5391  +1.2415
13 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 9 414 -0.1 m/s x400  +1.0414  -0.1414
14 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 6 413 +0.0 m/s 413  +0.0404  +0.0410  -1.2413
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 13 408 +0.9 m/s x408  +0.9x408
16 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 10 405 +0.0 m/s 405  +0.0387  +0.9397  +0.0405
17 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 3 403 +0.7 m/s 403  +0.7392  +0.0381  -1.2403
18 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 12 398 +0.0 m/s 378  +0.0376  +0.0398  +0.0398
19 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 11 394 +0.0 m/s 394  +0.0391  +0.5370  +0.0394
20 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 4 379 +0.0 m/s 378  +1.2379  +0.0358  -1.5379
21 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 16 377 +0.0 m/s 377  +0.0-x377
22 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
041029 14 373 +0.0 m/s 363  +0.0334  +0.3373  +0.0373
23 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 1 370 +0.6 m/s xx370  +0.6370
24 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061130 5 347 +0.7 m/s 347  +0.7320  +0.0314  -0.7347
Celkom 24 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 1 14.55 +2.2 m/s 14.46 +1.3 m/s 14.46  +1.314.55  +2.213.96  +1.514.55x13.98  +0.013.95  +2.2
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 2 12.48 +1.1 m/s 12.13  +0.512.16  +0.412.11  +0.512.1612.48  +1.112.16  +0.7 +1.0
2 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 1 12.22 +2.0 m/s xx11.76  +1.311.7612.22  +2.0xx
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031114 1 11.90 +0.0 m/s 11.26  -0.310.92  +1.911.38  +2.511.3811.22  +1.511.71  +0.311.90  +0.0
2 Pavuk TimoPavuk Timo