<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 7 45.57 45.5745.57
2 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 39.68 39.6839.68
3 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 32.92 32.9232.92
4 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 32.06 32.0632.06
5 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 28.44 28.4428.44
6 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 3 26.91 26.9126.91
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 1 27.30 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 7 33.91 0.0
2 1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 4 27.60 0.0
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 25.33 0.0
4 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 21.96 0.0
5 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 20.41 0.0
6 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 19.45 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 13 25.07 0.0
2 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 12 24.13 0.0
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 23.46 0.0
4 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 10 20.92 0.0
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 7 20.22 0.0
6 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 6 19.57 0.0
7 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 19.55 0.0
8 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 18.71 0.0
9 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 9 18.33 0.0
10 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 5 17.60 0.0
11 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 4 16.74 0.0
12 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 16.12 0.0
13 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 3 13.86 0.0
Celkom 13 pretekárov