<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.28
2 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.19
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.34
6 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 18.58
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 18.69
2 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.09
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.32
4 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.67
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 19.72
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.12
7 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.40
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.13
2 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.34
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.57
4 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 22.64
5 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.65
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2019 - 14:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.08
2 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.90
3 19 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.07
4 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.51
5 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.45
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.28
2 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.17
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.19
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.34
6 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 18.58
7 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 18.69
8 Masarovič TomášMasarovič Tomáš 040504 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.08
9 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.09
10 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.32
11 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.67
12 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 19.72
13 Čápek MárioČápek Mário 040307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.90
14 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.12
15 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.40
16 19 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.07
17 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.13
18 Hrebík MatejHrebík Matej 050919 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.34
19 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.51
20 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.57
21 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 22.64
22 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.65
23 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.45
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNF
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.01
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.04
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.94
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.94
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 19.97
6 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.49
7 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 20.54
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.40
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.58
3 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.68
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.03
5 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.14
6 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.27
7 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.52
8 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.65
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.25
3 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.35
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.54
5 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.15
6 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.58
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67
8 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 22.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.89
2 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.65
3 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 22.99
4 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.26
6 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 23.34
7 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.11
Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.13
2 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.22
3 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.29
4 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34
5 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2019 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.73
3 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 22.66
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.90
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 19.01
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.04
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.94
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.94
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 19.97
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.40
7 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.49
8 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 20.54
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.58
10 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.65
11 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.68
12 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.03
13 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 21.13
14 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.14
15 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.25
16 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.27
17 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.35
18 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.52
18 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.52
20 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.54
21 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.73
22 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.89
23 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.15
24 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.58
25 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.65
26 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 22.66
27 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67
28 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 22.68
29 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 22.72
30 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 22.99
31 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.01
32 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.13
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.22
34 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.26
35 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.29
36 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 23.34
36 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.34
38 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.86
39 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.11
40 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.35
41 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.90
Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS