<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

Skok do výšky - Muži

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189195
1 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
951125 95 1 189 -----oxo-ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 02 10 183 -----ooxxoxxx
2= 70 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
020311 02 8 175 ooooooxxx
2= Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 03 7 175 ooooooxxx
4 1 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
021216 02 6 175 oooooxoxxx
5 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 02 5 170 ooxxooxoxxx
6 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 03 3 165 --ooxxx
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 03 4 160 ooxoxxx
8 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
030208 03 2 155 ooxxx
Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 03 1 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 04 11 160 --ooooxoxxx
2 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 06 10 155 oooooxxoxxx
3 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050730 05 8 150 -xooooxxx
4 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 05 3 145 oxoooxxx
5 1 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 04 7 145 xooxooxxx
6 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 05 5 135 xoxoxxx
7 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050929 05 4 130 xxoxxx
8 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060320 06 2 000 -xxx
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 05 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 05 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169
1 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 00 1 160 --oooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 03 4 155 --ooooxxx
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 03 2 155 oooooxoxxx
3 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030315 03 3 150 --oooxxx
MS Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020924 02 1 135 ooxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150154158161
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 13 154 oooooooxoxxx
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050131 05 14 145 --oooxoxxx
3 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 04 9 145 -oooxoxoxxx
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 06 2 135 ooooxxx
5= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
040224 04 6 135 ooxooxxx
5= 1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 8 135 ooxooxxx
7 Ondrušová PetraOndrušová Petra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040517 04 10 135 oooxoxxx
8 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 06 1 135 oooxxoxxx
9 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 05 12 135 oxooxxoxxx
10 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 07 5 130 ooxoxxx
11 1 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 04 11 130 -xoxoxxx
12 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
AK Junior HoličAK Junior Holič
040804 04 7 130 oxoxxoxxx
13 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050120 05 3 125 ooxxx
14 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 06 4 125 xooxxx
Celkom 14 pretekárov