<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 1 655 +0.0 m/s 652  1,20 651  1,60 655  0,00 655 647  1,10 637  -0,30 652  -1,50
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
00 00 5 641 +1.9 m/s 641  1,90 631  1,50 x 641 x x x
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 613 +1.6 m/s 577  0,00 613  1,60 600  2,30 613 559  0,00 589  0,00 572  -0,80
MS Ralík MarošRalík Maroš
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 3 598 +1.9 m/s x 598  1,90 x 598 587  -0,30 x x
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 560 +1.9 m/s 520  1,00 521  1,70 560  1,90 560 x x x
5 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 544 +0.0 m/s 516  0,80 502  1,70 495  2,10 516 x 533  -0,20 544  0,00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 588 +2.7 m/s 585 -0.8 m/s 573  0,90 588  2,70 541  1,80 588 560  0,00 574  0,00 585  -0,80
2 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 576 +1.1 m/s 565  0,00 563  0,80 573  1,80 573 555  0,00 576  1,10 548  0,00
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 5 560 +0.8 m/s x 543  2,10 560  0,80 560 536  0,00 531  0,60 -
4 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 4 533 +0.0 m/s 533  0,00 525  1,60 529  1,90 533 340  0,00 529  1,00 427  -1,20
5 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 2 492 +0.5 m/s x x 487  0,90 487 463  0,30 492  0,50 -
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 15 575 -1.7 m/s x x 563  0,00 563 575  -1,70 463  0,00 x
2 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 14 563 -1.8 m/s x x 543  0,00 543 549  0,00 547  -0,20 563  -1,80
3 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 11 531 +1.0 m/s 502  1,80 503  0,70 531  1,00 531 508  0,00 x 499  -1,70
4 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 12 512 -0.3 m/s 476  1,10 483  1,10 491  0,00 491 504  0,00 438  0,00 512  -0,30
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 10 478 +0.0 m/s x x 478  0,00 478 442  0,50 470  0,00 476  -2,00
6 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 4 470 +1.3 m/s 470  1,30 453  1,20 469  0,00 470 463 458
7 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 8 458 +1.3 m/s 458  1,30 x 382  0,40 458 426 443 x
8 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 6 441 +1.6 m/s 441  1,60 440  1,40 432  0,80 441
9 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 3 436 +0.0 m/s 436  0,00 x 397  1,30 436  0,00
10 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 412 +0.9 m/s 412  0,90 x 370  0,30 412
11 14 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 5 410 +0.3 m/s 410  0,30 386  1,10 383  0,00 410
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 13 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 DNS
Ivánek FilipIvánek Filip
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 2 DNS
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 554 +0.0 m/s x x x - x x 554  0,00
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 3 498 +0.5 m/s x 496  1,60 498  0,50 498 470  0,40 470  0,10 482  0,00
3 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 4 470 +1.1 m/s 427  1,30 437  0,90 x 437 458  1,00 470  1,10 458  0,10
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 2 434 +1.0 m/s x 434  1,00 420  0,50 434 415  1,90 394  0,00 409  0,00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 8 524 +1.0 m/s 513  1,20 524  1,00 515  0,60 524 - - -
2 1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 491 +0.0 m/s 481  2,10 466  0,80 x 481 x 489  0,00 491  0,00
3 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 473 +1.6 m/s 456  2,60 473  1,60 466  1,10 473 464  2,20 453  0,00 467  0,00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 7 454 +0.4 m/s 445  1,50 452  1,00 x 452 x 454  0,40 450  0,00
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 4 443 +1.7 m/s 416  1,70 275  2,50 435  0,00 435 443  1,70 424  0,90 407  0,00
MS Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 1 402 +1.7 m/s 402  1,70 362  1,00 369  0,00 402 368  1,50 x 387  2,10
7 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 2 395 +2.3 m/s 383 +1.8 m/s 395  2,30 383  1,80 x 395 378  0,80 381  1,40 330  1,20
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 000 -
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 26 570 -0.1 m/s 534  -0,30 x 556  0,60 556 570  -0,10 x 557  1,30
MS Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 25 516 +0.7 m/s 509  0,00 516  0,70 x 516 485  -0,10 465  -1,60 506  0,00
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 23 486 +1.8 m/s 458  0,10 x 458  1,10 458 486  1,80 460  -1,10 445  0,00
4 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 24 474 +1.4 m/s 463  0,00 474  1,40 419  1,20 474 450  0,00 418  -1,40 454  0,00
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 2 448 -0.7 m/s 435  1,00 418  -0,40 440  0,00 440 422  -1,70 447  0,00 448  -0,70
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 21 447 +1.2 m/s 431  0,00 424  1,10 447  1,20 447 436  1,70 438  -1,20 x
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 19 445 +0.8 m/s x 444  1,10 445  0,80 445 444  0,10 444  -0,20 x
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 22 445 -0.2 m/s 420  0,00 413  0,80 444  1,40 444 432  -1,10 444  0,00 445  -0,20
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 20 428 +0.0 m/s 428  0,00 426  1,10 365  0,10 428
10 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 18 420 +0.8 m/s 410  0,00 x 420  0,80 420
MS Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 17 418 +0.0 m/s 418  0,00 405  1,20 415  1,00 418
12 1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 415 +1.5 m/s 405  0,00 415  1,50 391  1,20 415
13 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 414 -0.1 m/s x 400  1,00 414  -0,10 414
14 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 413 +0.0 m/s 413  0,00 404  0,00 410  -1,20 413
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 408 +0.9 m/s x 408  0,90 x 408
16 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 405 +0.0 m/s 405  0,00 387  0,90 397  0,00 405
17 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 403 +0.7 m/s 403  0,70 392  0,00 381  -1,20 403
18 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 12 398 +0.0 m/s 378  0,00 376  0,00 398  0,00 398
19 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 11 394 +0.0 m/s 394  0,00 391  0,50 370  0,00 394
20 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 4 379 +0.0 m/s 378  1,20 379  0,00 358  -1,50 379
21 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 16 377 +0.0 m/s 377  0,00 - x 377
22 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 14 373 +0.0 m/s 363  0,00 334  0,30 373  0,00 373
23 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 1 370 +0.6 m/s x x 370  0,60 370
24 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 5 347 +0.7 m/s 347  0,70 320  0,00 314  -0,70 347
Celkom 24 pretekárov