<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 1 655 +0.0 m/s 652  +1.2651  +1.6655  +0.0655647  +1.1637  -0.3652  -1.5
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
000714 5 641 +1.9 m/s 641  +1.9631  +1.5x641xxx
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 4 613 +1.6 m/s 577  +0.0613  +1.6600  +2.3613559  +0.0589  +0.0572  -0.8
MS Ralík MarošRalík Maroš
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010112 3 598 +1.9 m/s x598  +1.9x598587  -0.3xx
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 560 +1.9 m/s 520  +1.0521  +1.7560  +1.9560xxx
5 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 1 544 +0.0 m/s 516  +0.8502  +1.7495  +2.1516x533  -0.2544  +0.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 2.6.2019 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 6 588 +2.7 m/s 585 -0.8 m/s 573  +0.9588  +2.7541  +1.8588560  +0.0574  +0.0585  -0.8
2 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 3 576 +1.1 m/s 565  +0.0563  +0.8573  +1.8573555  +0.0576  +1.1548  +0.0
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 5 560 +0.8 m/s x543  +2.1560  +0.8560536  +0.0531  +0.6-
4 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 4 533 +0.0 m/s 533  +0.0525  +1.6529  +1.9533340  +0.0529  +1.0427  -1.2
5 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030708 2 492 +0.5 m/s xx487  +0.9487463  +0.3492  +0.5-
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 15 575 -1.7 m/s xx563  +0.0563575  -1.7463  +0.0x
2 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 14 563 -1.8 m/s xx543  +0.0543549  +0.0547  -0.2563  -1.8
3 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 11 531 +1.0 m/s 502  +1.8503  +0.7531  +1.0531508  +0.0x499  -1.7
4 Čápek MárioČápek Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040307 12 512 -0.3 m/s 476  +1.1483  +1.1491  +0.0491504  +0.0438  +0.0512  -0.3
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 10 478 +0.0 m/s xx478  +0.0478442  +0.5470  +0.0476  -2.0
6 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 4 470 +1.3 m/s 470  +1.3453  +1.2469  +0.0470463458
7 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 8 458 +1.3 m/s 458  +1.3x382  +0.4458426443x
8 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060427 6 441 +1.6 m/s 441  +1.6440  +1.4432  +0.8441
9 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050212 3 436 +0.0 m/s 436  +0.0x397  +1.3436  +0.0
10 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
051204 7 412 +0.9 m/s 412  +0.9x370  +0.3412
11 14 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 5 410 +0.3 m/s 410  +0.3386  +1.1383  +0.0410
Ivánek FilipIvánek Filip
AK Junior HoličAK Junior Holič
051230 2 DNS 0.0
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 13 DNS 0.0
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 1 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 5 554 +0.0 m/s xxx0.0xx554  +0.0
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 3 498 +0.5 m/s x496  +1.6498  +0.5498470  +0.4470  +0.1482  +0.0
3 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 4 470 +1.1 m/s 427  +1.3437  +0.9x437458  +1.0470  +1.1458  +0.1
4 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 2 434 +1.0 m/s x434  +1.0420  +0.5434415  +1.9394  +0.0409  +0.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 8 524 +1.0 m/s 513  +1.2524  +1.0515  +0.6524---
2 1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 6 491 +0.0 m/s 481  +2.1466  +0.8x481x489  +0.0491  +0.0
3 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 5 473 +1.6 m/s 456  +2.6473  +1.6466  +1.1473464  +2.2453  +0.0467  +0.0
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 7 454 +0.4 m/s 445  +1.5452  +1.0x452x454  +0.4450  +0.0
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 4 443 +1.7 m/s 416  +1.7275  +2.5435  +0.0435443  +1.7424  +0.9407  +0.0
MS Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020924 1 402 +1.7 m/s 402  +1.7362  +1.0369  +0.0402368  +1.5x387  +2.1
7 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
031206 2 395 +2.3 m/s 383 +1.8 m/s 395  +2.3383  +1.8x395378  +0.8381  +1.4330  +1.2
8 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020411 3 000 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 26 570 -0.1 m/s 534  -0.3x556  +0.6556570  -0.1x557  +1.3
MS Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 25 516 +0.7 m/s 509  +0.0516  +0.7x516485  -0.1465  -1.6506  +0.0
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040526 23 486 +1.8 m/s 458  +0.1x458  +1.1458486  +1.8460  -1.1445  +0.0
4 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050512 24 474 +1.4 m/s 463  +0.0474  +1.4419  +1.2474450  +0.0418  -1.4454  +0.0
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060424 2 448 -0.7 m/s 435  +1.0418  -0.4440  +0.0440422  -1.7447  +0.0448  -0.7
6 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 21 447 +1.2 m/s 431  +0.0424  +1.1447  +1.2447436  +1.7438  -1.2x
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 19 445 +0.8 m/s x444  +1.1445  +0.8445444  +0.1444  -0.2x
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 22 445 -0.2 m/s 420  +0.0413  +0.8444  +1.4444432  -1.1444  +0.0445  -0.2
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040111 20 428 +0.0 m/s 428  +0.0426  +1.1365  +0.1428
10 1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 18 420 +0.8 m/s 410  +0.0x420  +0.8420
MS Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 17 418 +0.0 m/s 418  +0.0405  +1.2415  +1.0418
12 1 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 15 415 +1.5 m/s 405  +0.0415  +1.5391  +1.2415
13 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 9 414 -0.1 m/s x400  +1.0414  -0.1414
14 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 6 413 +0.0 m/s 413  +0.0404  +0.0410  -1.2413
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 13 408 +0.9 m/s x408  +0.9x408
16 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 10 405 +0.0 m/s 405  +0.0387  +0.9397  +0.0405
17 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 3 403 +0.7 m/s 403  +0.7392  +0.0381  -1.2403
18 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 12 398 +0.0 m/s 378  +0.0376  +0.0398  +0.0398
19 1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 11 394 +0.0 m/s 394  +0.0391  +0.5370  +0.0394
20 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 4 379 +0.0 m/s 378  +1.2379  +0.0358  -1.5379
21 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070305 16 377 +0.0 m/s 377  +0.0-x377
22 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
041029 14 373 +0.0 m/s 363  +0.0334  +0.3373  +0.0373
23 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 1 370 +0.6 m/s xx370  +0.6370
24 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061130 5 347 +0.7 m/s 347  +0.7320  +0.0314  -0.7347
Celkom 24 pretekárov