<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 38.73
2 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.10
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 39.15
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 40.31
5 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 40.45
6 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 42.12
7 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 43.07
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 44.42
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.32
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.21
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.37
4 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 45.18
5 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 46.63
6 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.58
7 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 44.54
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.78
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 48.92
4 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.15
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 51.00
6 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória 050120 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 52.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 41.32
2 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.21
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 44.37
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 44.54
5 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 45.18
6 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 46.63
7 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 47.58
8 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.76
9 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 48.78
10 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 48.92
11 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.15
12 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 51.00
13 Törökövá ViktóriaTörökövá Viktória 050120 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 52.50