<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:48.90
MS Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.03
MS Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:52.01
4 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.75
Celkom 4 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:48.51
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:52.82
MS Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletikaNaša atletika 6 0:53.20
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:53.99
4 Stolárik AdamStolárik Adam 020403 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 0:54.39
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:55.66
6 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 0:56.02
7 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:56.16
Celkom 7 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:59.92
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:04.57
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:58.00
2 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:01.65
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:59.69
2 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 1:05.04
3 1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:08.83
4 25 Černá NinaČerná Nina 030819 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:14.23
Celkom 4 pretekári