<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)
Skok do výšky - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Votruba AdamVotruba Adam 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 189
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 183
2= 70 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 175
2= Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 175
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 160
2 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 155
3 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 150
Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bírová NinaBírová Nina 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 160
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
2 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 150
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 154
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 145
3 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 145
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 363
Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 273
2 1 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 233
Skok o žrdi - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bírová NinaBírová Nina 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 263
Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 223
2 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 183
Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 233
2 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 223
3 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 183
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 655
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 613
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 588
2 Očkay BranislavOčkay Branislav 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 576
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 560
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 575
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 563
3 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 531
Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 554
2 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 498
3 Mihoková PetraMihoková Petra 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 470
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 491
3 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 473
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 570
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 486
Trojskok - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.55
Trojskok - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.48
2 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.22
Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jano PeterJano Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.90
2 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.80
3 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.42
Trojskok - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.21
2 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.20
Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.32
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.64
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 1 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.55
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.11
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.30
2 Náterová KarinNáterová Karin 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.93
3 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.70
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.25
2 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 12.31
3 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.29
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.84
2 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.20
3 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 12.13
Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.94
2 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.42
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 45.57
2 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 39.68
3 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 32.92
Hod diskom 1 kg - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kačányová VanesaKačányová Vanesa 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 27.30
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.91
2 1 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.60
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.33
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.07
2 1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.13
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 23.46
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42.51
2 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.02
3 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 35.88
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.07
2 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.12
3 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.52
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 32.30
2 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.62
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27.09
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.44
2 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 34.41
3 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 33.66
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 41.78
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 40.14
2 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 39.39
3 Závodný PavolZávodný Pavol 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 28.55
Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 64.56
2 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 45.96
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 36.21
2 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 02 02 ŠK JablonicaŠK Jablonica 33.78
3 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 32.04
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35.82
2 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.90
3 Náterová KarinNáterová Karin 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 32.32
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.65
2 78 Zubák AdamZubák Adam 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 35.83
3 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 35.65
Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mokrá BarboraMokrá Barbora 96 96 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 39.04
Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 41.74
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 46.86
2 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.94
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.37
Hod oštepom 800 g - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.79