<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Dániel, Samuel, Muránsky, Tóth Dániel, Samuel, Muránsky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.41
2 Čery, Müller, Biely, Kožík Čery, Müller, Biely, Kožík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.42
3 1 Dávid, Král, Homola, Vanko Dávid, Král, Homola, Vanko ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 31.07
4 Mikula, Varhaník, Červený, Fuksa Mikula, Varhaník, Červený, Fuksa Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 31.76
5 16 Hrubala, Vadovič, Vaško, Hlaváček Hrubala, Vadovič, Vaško, Hlaváček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 32.34
6 Baláž, Valko, Truban, Michalica Baláž, Valko, Truban, Michalica CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 33.01
Demian, Šándor, Vesperín, Zubák Demian, Šándor, Vesperín, Zubák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková, Ursíny, Žibritová, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Žibritová, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.29
2 Pacalajová, Fáberová, Fančovičová, Urminská Pacalajová, Fáberová, Fančovičová, Urminská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 32.81
3 Flajžíková, Srholcová, Ravasová, Petrovičová Flajžíková, Srholcová, Ravasová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 33.15
4 Farajpour, Vyzváryová, Ščepková, Hornáková Farajpour, Vyzváryová, Ščepková, Hornáková Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 33.20
5 Laiferová, Demitrová, Ďurišková, Trusková Laiferová, Demitrová, Ďurišková, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 33.27
6 Horváthová, Zacharová, Karabová, Halásová Horváthová, Zacharová, Karabová, Halásová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.54
7 Kováčová, Komorová, Duchoňová, Gogová Kováčová, Komorová, Duchoňová, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 34.24
8 62 Znášiková, Seidlová, Lišiaková, Vaculčiaková Znášiková, Seidlová, Lišiaková, Vaculčiaková Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 35.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matulová, Poláková, Gučková, Vrablecová Matulová, Poláková, Gučková, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 34.28
2 60 Režnáková, Čuvalová, Králiková, Koptáková Režnáková, Čuvalová, Králiková, Koptáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 34.97
3 Sedláčková, Hudeková, Juráková, Staníková Sedláčková, Hudeková, Juráková, Staníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.19
4 Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Šeniglová Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Šeniglová AK Junior HoličAK Junior Holič 4 35.40
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prohácková, Ursíny, Žibritová, Mokryšová Prohácková, Ursíny, Žibritová, Mokryšová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 31.29
2 Pacalajová, Fáberová, Fančovičová, Urminská Pacalajová, Fáberová, Fančovičová, Urminská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 32.81
3 Flajžíková, Srholcová, Ravasová, Petrovičová Flajžíková, Srholcová, Ravasová, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 33.15
4 Farajpour, Vyzváryová, Ščepková, Hornáková Farajpour, Vyzváryová, Ščepková, Hornáková Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 33.20
5 Laiferová, Demitrová, Ďurišková, Trusková Laiferová, Demitrová, Ďurišková, Trusková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 33.27
6 Horváthová, Zacharová, Karabová, Halásová Horváthová, Zacharová, Karabová, Halásová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.54
7 Kováčová, Komorová, Duchoňová, Gogová Kováčová, Komorová, Duchoňová, Gogová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 34.24
8 Matulová, Poláková, Gučková, Vrablecová Matulová, Poláková, Gučková, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 34.28
9 60 Režnáková, Čuvalová, Králiková, Koptáková Režnáková, Čuvalová, Králiková, Koptáková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 34.97
10 62 Znášiková, Seidlová, Lišiaková, Vaculčiaková Znášiková, Seidlová, Lišiaková, Vaculčiaková Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 35.17
11 Sedláčková, Hudeková, Juráková, Staníková Sedláčková, Hudeková, Juráková, Staníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.19
12 Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Šeniglová Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Šeniglová AK Junior HoličAK Junior Holič 4 35.40