<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.19
2 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:11.34
3 Guriš JozefGuriš Jozef 951212 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:11.36
4 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:11.72
5 Lopuch MariánLopuch Marián 670514 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:13.96
Celkom 5 pretekárov

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:10.88
2 Rigo PeterRigo Peter 990811 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:11.23
3 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:11.34
4 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:11.45
5= Guriš JozefGuriš Jozef 951212 95 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:11.46
5= Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:11.46
7 Mečíř AdamMečíř Adam 990426 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 0:11.79
Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:11.06
MS Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:11.51
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:11.56
4 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:11.65
5 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 0:11.89
6 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:11.97
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.47
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:11.77
3 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.09
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:12.29
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 0:12.43
6 Mráz MárioMráz Mário 030820 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 0:12.85
7 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 030708 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:13.23
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 0:11.73
2 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.86
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:12.09
4 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.38
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:12.58
6 Jano PeterJano Peter 031114 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:12.93
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.47
2 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 0:11.73
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:11.77
4 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:11.86
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:12.09
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:12.09
7 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:12.29
8 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:12.38
9 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 0:12.43
10 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 0:12.58
11 Mráz MárioMráz Mário 030820 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 0:12.85
12 Jano PeterJano Peter 031114 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:12.93
13 Červeňanský NikolasČerveňanský Nikolas 030708 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:13.23
Kachlík FilipKachlík Filip 030310 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:11.26
2 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:11.47
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:11.64
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 0:11.67
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:11.89
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:12.09
7 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:12.32
Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:13.16
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:13.65
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:13.69
4 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:14.19
Celkom 4 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:12.91
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:13.34
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:13.76
4 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:13.82
5 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:14.57
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:12.82
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:13.28
2 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:13.73
3 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:13.87
4 Tináková EmmaTináková Emma 030519 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:14.35
5 27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:15.07
Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:13.19
2 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:13.50
3 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.74
4 Plšková LindaPlšková Linda 031126 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:13.89
5 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.30
6 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:16.52
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:13.19
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:13.28
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:13.50
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 0:13.73
5 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:13.74
6 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:13.87
7 Plšková LindaPlšková Linda 031126 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:13.89
8 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:14.30
9 Tináková EmmaTináková Emma 030519 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:14.35
10 27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:15.07
11 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 02 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:16.52
Blahová ChiaraBlahová Chiara 031010 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DQ

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:13.18
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:13.31
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:13.42
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:13.72
5 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:13.72
6 Plšková LindaPlšková Linda 031126 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:13.88
7 1 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:14.00
8 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:14.36
Celkom 8 pretekárov