<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 13.77 13.3312.92x13.3312.8813.7713.24
2 1 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 7 10.55 10.1110.4810.4410.4810.5509.6909.84
3 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 09.11 07.8208.0109.1109.1108.6208.2607.89
4 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 09.00 08.5308.7808.9408.9408.4909.0008.63
5 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 08.73 08.5608.7308.1608.7308.3206.3507.57
6 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 4 08.68 x08.2808.6808.6808.53x08.41
7 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 08.57 07.9007.1008.5708.5707.1905.6508.56
Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 6 NM xxx0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 18 12.30 x12.3012.1712.3011.9312.1612.11
2 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 15 09.93 09.0209.2509.7909.7909.7809.8509.93
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 09.70 09.3308.8909.1209.3309.7009.5609.29
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 17 09.59 09.5909.4909.1909.5908.8209.1808.34
5 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 16 09.41 08.5309.4109.1409.4108.88x09.11
6 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 09.11 08.8608.8008.5808.8609.1108.29x
7 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 13 08.97 08.3508.97-08.97-08.95-
8 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 08.93 08.0407.9508.9208.9208.7408.5108.93
9 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 8 08.73 08.3107.5808.7308.73
10 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 08.67 08.6707.7707.7308.67
11 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 9 08.58 08.5807.9807.2908.58
12 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 7 08.51 08.2008.2608.5108.51
13 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 08.48 08.4808.2107.6808.48
14 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 3 08.25 07.5308.2508.0008.25
15 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 5 08.20 07.4008.2007.5908.20
16 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 08.14 07.9607.5508.1408.14
17 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 08.04 08.04x07.9708.04
18 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 1 06.78 06.7806.1706.0906.78
Celkom 18 pretekárov