<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.33
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.51
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.60
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.33
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.39
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 08.41
100 m - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.88
2 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.23
3 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11.34
100 m - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.26
2 1 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.47
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.64
100 m - Ženy (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.91
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.34
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.76
100 m - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.18
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.31
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.42
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 17 Dániel, Samuel, Muránsky, Tóth Dániel, Samuel, Muránsky, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30.41
2 Čery, Müller, Biely, Kožík Čery, Müller, Biely, Kožík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.42
3 1 Dávid, Král, Homola, Vanko Dávid, Král, Homola, Vanko ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 31.07
4 x 100 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bartoníček, Ostrovský, Žiačik, Valo Bartoníček, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.27
2 Pačes, Medovič, Blšták, Kročka Pačes, Medovič, Blšták, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 47.33
3 Jano, Vojtek, Vánovský, Kopček Jano, Vojtek, Vánovský, Kopček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.43
4 x 100 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďurišová, Nováková, Lehenová, Hulíková Ďurišová, Nováková, Lehenová, Hulíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 51.82
2 Mikulová, Macháčková, Blahová, Mixová Mikulová, Macháčková, Blahová, Mixová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 53.59
3 49 Geseová, Štrpková, Janeková, Zelenáková Geseová, Štrpková, Janeková, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 54.08