<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.36
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.56
3 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.61
4 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.12
5 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.48
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.82
7 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.17
8 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.45
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.76
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.09
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.21
5 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.61
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.64
7 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.32
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 11:05) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.58
2 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.80
3 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.02
4 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.36
5 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.63
6 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
7 Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.59
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.36
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.45
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.56
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.58
5 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 07.61
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.76
7 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.80
8 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.02
9 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.09
10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.12
11 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.21
12 1 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.36
13 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.48
14 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.61
15 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.63
16 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.64
17 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.82
18 Ivánek FilipIvánek Filip 051230 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.17
19 13 Košút SamuelKošút Samuel 051215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.32
20 Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.38
21 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.54
22 Rajčák SamuelRajčák Samuel 050504 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.59

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.33
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.51
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.60
4 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.61
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.70
6 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.78
7 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.98
8 1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.36
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.96
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.48
3 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.61
MS Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.08
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.09
6 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.24
7 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48
8 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.61
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.24
MS Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.24
3 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.72
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.92
5 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.93
6 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.98
7 1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.45
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.09
2 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.40
3 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.89
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.22
6 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.32
7 28 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74
3 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.79
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.85
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.14
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.23
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.61
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.93
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.94
4 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.40
5 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.54
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.89
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.60
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.73
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
4 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.11
5 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 09.13
6 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.38
7 82 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.82
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 2.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.53
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.95
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.99
5 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.17
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
7 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.59
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.96
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.09
3 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.24
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 08.24
5 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.40
6 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.43
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.48
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.53
9 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57
10 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.60
11 1 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.61
11 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.61
13 Mesáková NatáliaMesáková Natália 040420 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 08.72
14 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.73
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74
16 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.79
17 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.85
18 Gučková AnetaGučková Aneta 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.89
19 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.92
20 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.93
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.93
22 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.94
23 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.95
24 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
24 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96
26 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.98
27 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.99
28 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.08
29 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.09
30 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.11
31 Audiová AdrianaAudiová Adriana 050518 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 09.13
32 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.14
33 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.17
34 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.22
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.23
36 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.24
37 1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.32
38 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.38
39 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.40
40 1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.45
41 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.46
42 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.48
43 28 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
44 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.54
45 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.59
46 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.61
46 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.61
48 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.79
49 82 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.82
50 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.89
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.33
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.39
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.41
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.47
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.47
6 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 08.52
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.62
Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DQ
Celkom 8 pretekárov