<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (2. 6. 2019)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.66
2 7 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:12.61
3 3 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:15.41
4 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.24
5 5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 2:23.99
6 1 Benka AdamBenka Adam 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:28.93
7 2 Bocán OliverBocán Oliver 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:32.23
Celkom 7 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.29
2 11 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:21.29
3 15 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:22.69
MS 8 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:23.65
5 10 Šabík BohumírŠabík Bohumír 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:29.31
6 19 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:35.06
7 9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:41.39
8 16 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:45.07
9 14 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:46.24
10 12 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 3:04.84
11 13 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 3:05.76
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 26 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:22.76
2 23 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:27.37
3 24 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:39.80
4 20 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:46.74
5 25 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:58.76
27 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
21 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 2.6.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.00
2 33 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:35.32
3 37 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:41.35
4 1 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 2:41.41
5 34 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:47.17
6 35 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:48.68
7 32 Ngová PetraNgová Petra 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:51.98
8 29 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:57.14
9 28 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:57.62
Celkom 9 pretekárov