<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.03 8.00
2 230 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.17 7.00
3 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.50 6.00
4 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 4.00
5 37 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.01 3.00
6 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.26 2.00
7 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.14
100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 19.02 9.00
2 251 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.56
3 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 22.65
4 228 Müller AdamMüller Adam 070218 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.60
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
125 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
128 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.72 11.00
2 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.46 1.00
3 6 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 20.65
4 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.89
5 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.13
99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.59 5.00
2 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.46
3 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.71
4 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.69
5 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.55
118 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.72 11.00
2 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 19.02 9.00
3 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.03 8.00
4 230 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.17 7.00
5 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.50 6.00
6 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.59 5.00
7 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 4.00
8 37 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.01 3.00
9 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.26 2.00
10 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.46 1.00
10 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.46
12 6 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 20.65
13 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.71
14 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.89
15 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.14
16 251 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.56
17 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.69
18 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.13
19 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.55
20 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 22.65
21 228 Müller AdamMüller Adam 070218 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.60
100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
125 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
128 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
118 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.29 8.00
2 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.56 7.00
3 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.57 6.00
4 42 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.91 5.00
5 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.50
6 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.80
133 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.10 3.00
2 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.71
3 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.46
4 44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.81
5 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.84
6 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.35
139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.10 9.00
2 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
3 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.60
4 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 30.02
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.17 11.00
2 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.95 4.00
3 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13 2.00
4 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.69
5 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.18
6 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.83
132 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31 1.00
2 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.18
3 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 24.65
4 50 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.17
5 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.32
MS 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.97
110 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.17 11.00
2 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.97
3 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.10 9.00
4 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.29 8.00
5 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.56 7.00
6 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.57 6.00
7 42 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.91 5.00
8 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.95 4.00
9 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.10 3.00
10 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13 2.00
11 212 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31 1.00
12 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
13 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.50
14 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.60
15 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.71
16 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.80
17 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.18
18 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.46
19 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 24.65
20 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.69
21 50 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.17
22 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.18
23 44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.81
24 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.83
25 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.84
26 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.32
27 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.35
28 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 30.02
133 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
132 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
110 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.82 11.00
2 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.73 7.00
3 264 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.41 3.00
4 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68 1.00
219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.42 8.00
2 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.06 5.00
3 9 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.76
4 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.34
5 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.80
218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.83 9.00
2 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.84 6.00
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.38 4.00
4 160 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.63 2.00
5 66 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.97
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.82 11.00
2 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.83 9.00
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.42 8.00
4 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.73 7.00
5 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.84 6.00
6 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.06 5.00
7 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.38 4.00
8 264 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.41 3.00
9 160 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.63 2.00
10 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68 1.00
11 66 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.97
12 9 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.76
13 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.34
14 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.80
219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.43 9.00
3 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.48 4.00
4 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.78 3.00
5 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.95 2.00
6 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.32
7 201 Kubinová LaraKubinová Lara 080430 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 8.00
2 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.19 7.00
3 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.23 5.00
4 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 26.12
5 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.52
6 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.95
7 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 34.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.58 6.00
2 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 25.96 1.00
3 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.08
4 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.30
5 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.96
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.43 9.00
3 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 8.00
4 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.19 7.00
5 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.58 6.00
6 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.23 5.00
7 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.48 4.00
8 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.78 3.00
9 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.95 2.00
10 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 25.96 1.00
11 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.08
12 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 26.12
13 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.32
14 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.52
15 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.30
16 201 Kubinová LaraKubinová Lara 080430 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.37
17 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.95
18 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.96
19 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 34.61
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS