<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 7 10.16 09.7208.8309.7209.8110.1609.94 11.00
2 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 09.49 08.7109.1309.13x08.5209.49 9.00
3 196 Dzivá KarinDzivá Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 09.08 09.0608.0909.0608.7208.9509.08 8.00
4 250 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 24 08.88 08.7708.3208.7708.4808.8808.83 7.00
5 205 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 08.82 08.6808.8208.8208.6308.5108.43 6.00
6 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 22 07.97 07.2007.9707.9707.6407.8107.79 5.00
7 242 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 21 07.75 07.7506.9007.7506.8006.8207.39 4.00
8 132 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 19 07.66 07.6607.3707.66x06.9206.83 3.00
9 164 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 23 07.65 x07.6507.65 2.00
10 215 Vyskočová DenisaVyskočová Denisa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 07.54 07.5407.1507.54 1.00
11 137 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 20 07.18 07.1807.1007.18
12 208 Philippiová EmmaPhilippiová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 07.08 07.0806.6807.08
13 129 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 1 06.73 06.6906.7306.73
14 136 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 18 06.67 x06.6706.67
15 48 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 17 06.50 06.2306.5006.50
16 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 5 06.15 05.1906.1506.15
17 199 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 05.78 05.7805.7605.78
18 163 Halasová VeronikaHalasová Veronika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 4 05.68 05.6805.1205.68
19 247 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 12 05.52 04.6605.5205.52
20 47 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 16 05.50 05.3805.5005.50
21 26 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 14 05.23 05.1505.2305.23
22 139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 11 05.11 x05.1105.11
23 22 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 10 05.07 04.8805.0705.07
39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 2 NM xx0.0
Celkom 24 pretekárov