<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 23 555 +0.4 m/s x 555  0,40 520  -1,30 555 x 528  0,40 541  0,50 11.00
2 146 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 544 +1.6 m/s 538  0,90 540  -0,20 544  1,60 544 519  0,70 x x 9.00
3 104 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 20 540 +2.6 m/s 539 -0.6 m/s 512  0,60 530  1,40 520  1,20 530 501  1,20 539  -0,60 540  2,60 8.00
4 176 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 22 538 +1.0 m/s 511  2,80 479  0,60 527  -0,20 527 527  0,30 524  -0,10 538  1,00 7.00
5 82 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 535 +2.2 m/s 527 +1.9 m/s 527  1,90 535  2,20 x 535 525  1,30 x x 6.00
6 230 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 521 +0.3 m/s 501  2,00 503  1,70 488  -1,20 503 489  0,20 517  1,30 521  0,30 5.00
7 271 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 509 +0.7 m/s x 476  2,20 509  0,70 509 505  0,20 x x 4.00
8 37 Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 12 490 -0.1 m/s 485  0,30 481  1,50 x 485 478  0,20 490  -0,10 x 3.00
9 217 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 21 470 +1.4 m/s - 419  0,20 470  1,40 470 2.00
10 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 19 468 +2.9 m/s 458 +1.1 m/s - 458  1,10 468  2,90 468 1.00
11 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 1 443 +0.6 m/s x 433  1,70 443  0,60 443
12 31 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 18 440 +0.3 m/s 413  0,60 440  0,30 435  3,40 440
13 173 Guth RichardGuth Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 408 +0.9 m/s 408  0,90 399  2,40 x 408
14 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 4 406 +2.0 m/s 406  2,00 390  0,70 396  2,40 406
15 125 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 401 +0.7 m/s 401  0,70 379  3,40 394  0,20 401
16 194 Žofčin DominikŽofčin Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 395 +0.5 m/s 327  1,20 x 395  0,50 395
17 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 13 392 +0.2 m/s 373  1,20 373  1,50 392  0,20 392
18 103 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 17 387 +1.2 m/s 335  0,90 387  1,20 366  2,00 387
19 122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 7 366 +0.9 m/s 366  0,90 x 344  0,20 366
20 33 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 16 362 +2.1 m/s x 362  2,10 x 362
21 228 Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 341 +4.3 m/s x 341  4,30 x 341
252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 14 NM x x - -
157 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 10 NM x x x -
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 13 494 +1.7 m/s 476  0,90 494  1,70 494 443  1,90 436  1,70 455  0,40 11.00
2 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 31 490 +2.7 m/s 472 +1.5 m/s 438  1,20 x 438 472  1,50 468  0,30 490  2,70 9.00
3 96 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 18 489 +1.3 m/s 487  1,40 477  1,10 487 437  1,60 x 489  1,30 8.00
4 97 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 29 456 +0.8 m/s 453  2,10 456  0,80 456 437  0,20 433  -1,50 415  1,10 7.00
5 15 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 6 450 +0.2 m/s 450  0,20 429  1,20 450 428  -0,70 422  1,70 433  1,90 6.00
6 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 30 438 -0.1 m/s 435  1,50 438  -0,10 438 - - - 5.00
7 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 3 437 +1.1 m/s 425  0,60 436  1,30 436 420  1,70 437  1,10 434  0,40 4.00
8 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 28 416 +1.6 m/s 416  1,60 412  0,20 416 410  -0,10 414  1,60 367  -1,00 3.00
9 90 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 409 +1.2 m/s 409  1,20 384  -0,40 409 2.00
10 21 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 395 +0.3 m/s 395  0,30 387  1,00 395 1.00
11 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 26 393 +1.5 m/s 393  1,50 356  -0,10 393
12 248 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 21 389 -1.4 m/s 389  -1,40 - 389
13 42 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 25 388 +1.4 m/s 378  -0,70 388  1,40 388
14 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 27 382 +1.8 m/s 382  1,80 357  -1,00 382
15 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 20 379 -0.4 m/s 379  -0,40 374  1,80 379
16 20 Máliková MartinaMáliková Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 10 374 +1.5 m/s x 374  1,50 374
17 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 7 369 +2.3 m/s 365 +1.2 m/s 365  1,20 369  2,30 369
18 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 359 +1.2 m/s 359  1,20 337  0,70 359
19 136 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 16 357 -0.3 m/s 357  -0,30 327  2,00 357
20 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 24 349 -0.8 m/s 349  -0,80 349  0,80 349
21 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 22 349 +1.9 m/s x 349  1,90 349
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 15 430 +1.7 m/s 408  -0,10 430  1,70 430
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 11 DNS
94 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 17 DNS
59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 19 NM x x -
13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 5 NM x x -
12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 4 NM x x -
51 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 32 NM x x -
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 14 NM x x -
133 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 23 NM x x -
Celkom 31 pretekárov