<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.91
2 192 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.01
3 170 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.45
4 28 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:53.62
127 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:46.75
2 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:51.19
3 27 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:53.42
4 124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:56.77
5 180 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:59.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.91
2 188 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:46.75
3 192 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.01
4 170 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.45
5 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:51.19
6 27 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:53.42
7 28 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:53.62
8 124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:56.77
9 180 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:59.76
127 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:53.92 11.00
2 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 0:56.33 9.00
Celkom 2 pretekári