<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 17:11.9 11.00
2 35 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 19:39.4 9.00
3 194 Žofčin DominikŽofčin Dominik 050408 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 20:05.8 8.00
4 125 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 20:14.7 7.00
5 128 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 22:02.9 6.00
6 31 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22:26.9 5.00
7 126 Paľa MarekPaľa Marek 060215 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22:33.8 4.00
8 36 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 23:34.8 3.00
9 33 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 23:35.0 2.00
120 Hornáček JakubHornáček Jakub 050927 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 19:39.1 11.00
2 238 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:45.2 9.00
3 139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 20:26.2 8.00
4 210 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20:56.3 7.00
5 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21:00.3 6.00
6 48 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22:50.4 5.00
7 26 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 060922 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10 23:20.0 4.00
8 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 050407 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 23:25.4 3.00
MS 260 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15:44.2
MS 261 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15:56.2
Celkom 10 pretekárov