<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:41.00 11.00
2 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:41.74 9.00
3 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:41.93 8.00
4 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:42.34 7.00
5 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:42.85 6.00
6 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:52.18
7 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:56.61
MS 89 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:37.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:43.67 5.00
2 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:44.72 2.00
3 217 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:45.73 1.00
4 216 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:47.11
5 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:49.04
6 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:49.77
7 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.21
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:43.99 4.00
2 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:44.66 3.00
3 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:45.95
4 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:47.56
5 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:47.75
6 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:56.61
157 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:37.67
2 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:41.00 11.00
3 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:41.74 9.00
4 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:41.93 8.00
5 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:42.34 7.00
6 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:42.85 6.00
7 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:43.67 5.00
8 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:43.99 4.00
9 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:44.66 3.00
10 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:44.72 2.00
11 217 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:45.73 1.00
12 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:45.95
13 216 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:47.11
14 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:47.56
15 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:47.75
16 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:49.04
17 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:49.77
18 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:52.18
19 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.21
20 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:56.61
20 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:56.61
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
157 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:46.12 11.00
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.72 9.00
3 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:46.84 8.00
4 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:48.91 6.00
5 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.98 2.00
6 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.65
7 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.17
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:47.11 7.00
2 116 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:49.61 3.00
3 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:50.26 1.00
4 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:50.40
5 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:51.57
6 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.37
7 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:55.52
8 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.20 5.00
2 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.55 4.00
3 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.27
4 41 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:52.36
5 134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:56.38
6 137 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:10.14
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:45.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:45.07
2 109 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:46.12 11.00
3 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.72 9.00
4 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:46.84 8.00
5 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:47.11 7.00
6 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:48.91 6.00
7 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.20 5.00
8 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.55 4.00
9 116 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:49.61 3.00
10 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.98 2.00
11 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:50.26 1.00
12 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.27
13 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:50.40
14 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:51.57
15 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.65
16 41 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:52.36
17 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.37
18 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.17
19 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:55.52
20 134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:56.38
21 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.93
22 137 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:10.14
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS