<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160 Body
1 271 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 5 160 -----ooo 11.00
2 226 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 4 155 ---ooxoxoxxx 9.00
3 217 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 3 150 ---oxoxoxxx 8.00
4 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040304 04 1 145 -oooxxoxxx 7.00
5 35 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 2 135 -xxoxxoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151 Body
1 94 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 14 148 ---o-xo-oxxx 11.00
2 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 13 145 ----oooxxx 9.00
3 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 11 140 --ooxooxxx 8.00
4 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 4 135 -oooxox 7.00
5 97 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 8 135 -oxooxo 6.00
6 90 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 135 -oxooxxoxxx 5.00
7 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 9 130 -oxooxxx 4.00
8 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 12 130 --xxooxxx 3.00
9 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040403 04 10 130 -ooxxoxx 2.00
10 207 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 6 125 ooxxoxx 1.00
11 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040528 04 5 125 oxoxxoxx
12 134 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 7 120 oxox
13 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 07 2 115 xoxxx
236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050302 05 3 NM xxx
Celkom 14 pretekárov