<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 qA
2 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.89 qA
3 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.22 qB
4 6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.34 qB
5 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.43 qB
6 159 Varady TomášVarady Tomáš 050923 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77
7 118 Čech AlexČech Alex 050321 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.09
8 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01 qA
2 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.03 qA
3 104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.03 qA
4 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.64
5 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.04
6 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.12
7 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 qA
2 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.25 qB
3 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
4 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.47
5 150 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.62
6 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.94
7 84 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.89 qA
2 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.00 qA
3 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.19 qB
4 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.29 qB
5 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
6 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.73
7 151 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 qA
2 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.89 qA
2 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.89 qA
4 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.00 qA
5 230 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01 qA
6 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.03 qA
6 104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.03 qA
8 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 qA
9 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.19 qB
10 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.22 qB
11 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.25 qB
12 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.29 qB
13 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
13 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
15 6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.34 qB
16 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.43 qB
17 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.47
18 150 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.62
19 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.64
20 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.73
21 159 Varady TomášVarady Tomáš 050923 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77
22 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.94
23 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.04
24 118 Čech AlexČech Alex 050321 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.09
25 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.12
26 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
27 84 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.33
28 151 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.37
29 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.92

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 07.81 11.00
2 230 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.81 9.00
3 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.88 8.00
4 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.98 7.00
5 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.04 6.00
6 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.19 5.00
7 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.19 4.00
104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.24 2.00
2 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.28 1.00
3 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28
4 6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 08.31
5 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.33
6 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.40
7 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.42
8 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.54
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.58 qA
2 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.90 qA
3 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.92 qA
4 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 qA
5 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
6 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.47
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema 040316 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.94 qB
2 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.33
3 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.46
4 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
5 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.18
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.59
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.69 qA
2 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.10 qB
3 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.30
4 236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.74
5 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.74
6 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.62
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.70 qA
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93 qB
3 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.97 qB
4 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.02 qB
5 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.02 qB
6 90 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.25
7 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67 qA
2 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99 qB
3 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.43
4 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.51
5 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.78
6 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.48
MS 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.74 qA
2 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.94 qB
3 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.40
4 43 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.65
5 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.70
6 233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.41
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DQ
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.58 qA
2 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.59
3 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67 qA
4 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.69 qA
5 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.70 qA
6 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.74 qA
7 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
8 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.90 qA
9 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.92 qA
10 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 qA
10 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93 qB
12 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.94 qB
12 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.94 qB
14 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.97 qB
15 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99 qB
16 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.02 qB
16 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.02 qB
18 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.10 qB
19 90 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.25
20 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.30
21 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.33
22 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.40
23 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.43
24 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.46
25 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
26 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.51
27 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.55
28 43 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.65
29 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.70
30 236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.74
30 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.74
32 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.78
33 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
34 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.18
35 233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.41
36 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.47
37 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.48
38 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.62
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema 040316 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 13:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.60 11.00
2 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.65 9.00
3 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.68 8.00
4 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.73 7.00
5 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.82 6.00
6 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.85 5.00
7 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.98 4.00
209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 13:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.90 2.00
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 1.00
3 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.98
4 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.05
5 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.10
6 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.14
7 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.15
8 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.56 qA
2 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.05 qB
3 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.36 qB
4 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.54
5 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.44
6 67 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.65
7 168 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.37 qA
2 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.73 qA
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.83 qB
4 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.92
5 80 Berko EnricoBerko Enrico 090120 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.08
6 222 Fedák AdamFedák Adam 100730 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.27
7 155 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 080810 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.56
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.54 qA
2 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.76 qA
3 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 09 ABC HumennéABC Humenné 7 10.06 qB
4 148 Harman JánHarman Ján 080109 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.11 qB
5 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.10
6 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.98
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 08 ABC HumennéABC Humenné 1 09.58 qA
2 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67 qA
3 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.78 qA
4 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.95 qB
5 98 Bača DanielBača Daniel 081107 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.98 qB
6 225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.27 qB
7 218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.37 qA
2 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.54 qA
3 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.56 qA
4 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 08 ABC HumennéABC Humenné 1 09.58 qA
5 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67 qA
6 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.73 qA
7 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.76 qA
8 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.78 qA
9 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.83 qB
10 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.95 qB
11 98 Bača DanielBača Daniel 081107 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.98 qB
12 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.05 qB
13 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 09 ABC HumennéABC Humenné 7 10.06 qB
14 148 Harman JánHarman Ján 080109 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.11 qB
15 225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.27 qB
16 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.36 qB
17 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.54
18 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.92
19 218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.03
20 80 Berko EnricoBerko Enrico 090120 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.08
21 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.10
22 222 Fedák AdamFedák Adam 100730 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.27
23 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 11 ABC HumennéABC Humenné 2 11.44
24 155 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 080810 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.56
25 67 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.65
26 168 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.67
27 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.98
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 12:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.36 11.00
2 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.50 9.00
3 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.66 8.00
4 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 08 ABC HumennéABC Humenné 6 09.75 7.00
5 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.84 6.00
6 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.84 5.00
7 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.86 4.00
8 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.04 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 12:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.66 2.00
2 98 Bača DanielBača Daniel 081107 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.82 1.00
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.90
4 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.12
5 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 09 ABC HumennéABC Humenné 2 10.16
6 148 Harman JánHarman Ján 080109 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.16
7 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.26
225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26 qA
2 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.32 qB
3 76 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.54
4 263 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.93
5 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.00
6 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
2 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.03 qB
3 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.35 qB
4 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.48
5 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia 080918 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.72
6 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01
7 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.66 qA
2 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.03 qB
3 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.29 qB
4 14 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.85
5 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.41
6 5 Halická LuciaHalická Lucia 120424 12 ABC HumennéABC Humenné 3 11.67
7 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.44
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.34 qA
2 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.81 qA
3 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.37 qB
4 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 090508 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.08
5 77 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 100114 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.40
6 256 Müllerová EvaMüllerová Eva 110824 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.83
7 18 Lamperová LauraLamperová Laura 101227 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44 qA
2 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.83 qA
3 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.98 qA
4 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.37 qB
5 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.38 qB
6 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.78
7 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.21
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26 qA
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
3 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.34 qA
4 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44 qA
5 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.66 qA
6 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.81 qA
7 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.83 qA
8 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.98 qA
9 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.03 qB
9 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.03 qB
11 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.29 qB
12 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.32 qB
13 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.35 qB
14 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.37 qB
14 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.37 qB
16 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.38 qB
17 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.48
18 76 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.54
19 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia 080918 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.72
20 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.78
21 14 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.85
22 263 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.93
23 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.00
24 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01
25 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
26 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 090508 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.08
27 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
28 77 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 100114 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.40
29 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.41
30 5 Halická LuciaHalická Lucia 120424 12 ABC HumennéABC Humenné 3 11.67
31 256 Müllerová EvaMüllerová Eva 110824 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.83
32 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.21
33 18 Lamperová LauraLamperová Laura 101227 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.66
34 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.44
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.18 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.19 9.00
3 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.38 8.00
4 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.53 7.00
5 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.74 6.00
6 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.03 5.00
7 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.09 4.00
8 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.56 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 12:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.6 2.00
2 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.7 1.00
3= 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.8
3= 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.8
5 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.0
6 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.9
253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
10 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.03 8.00
2 230 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.17 7.00
3 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.50 6.00
4 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 4.00
5 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.01 3.00
6 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.26 2.00
7 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.14
100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 19.02 9.00
2 251 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.56
3 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 22.65
4 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.60
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
125 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
128 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.72 11.00
2 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.46 1.00
3 6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 20.65
4 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.89
5 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.13
99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 27.4.2019 - 14:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.59 5.00
2 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.46
3 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.71
4 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.69
5 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.55
118 Čech AlexČech Alex 050321 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 18.72 11.00
2 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 19.02 9.00
3 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 19.03 8.00
4 230 Sopko WilliamSopko William 040625 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.17 7.00
5 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.50 6.00
6 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.59 5.00
7 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.89 4.00
8 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.01 3.00
9 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.26 2.00
10 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 20.46 1.00
10 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20.46
12 6 Antal MarianAntal Marian 050516 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 20.65
13 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.71
14 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 20.89
15 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.14
16 251 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.56
17 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.69
18 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 22.13
19 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.55
20 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 22.65
21 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.60
100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
125 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
128 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
118 Čech AlexČech Alex 050321 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon 050618 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.29 8.00
2 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.56 7.00
3 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.57 6.00
4 42 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.91 5.00
5 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.50
6 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.80
133 Lešková EmmaLešková Emma 051108 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.10 3.00
2 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.71
3 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.46
4 44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.81
5 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.84
6 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.35
139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.10 9.00
2 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
3 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.60
4 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 30.02
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.17 11.00
2 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.95 4.00
3 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13 2.00
4 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.69
5 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.18
6 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.83
132 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 27.4.2019 - 15:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31 1.00
2 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.18
3 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 24.65
4 50 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.17
5 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.32
MS 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.97
110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.17 11.00
2 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.97
3 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.10 9.00
4 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.29 8.00
5 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 22.56 7.00
6 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.57 6.00
7 42 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22.91 5.00
8 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.95 4.00
9 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.10 3.00
10 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.13 2.00
11 212 Šibová NatáliaŠibová Natália 050626 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31 1.00
12 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.46
13 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.50
14 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.60
15 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.71
16 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.80
17 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.18
18 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.46
19 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 24.65
20 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 24.69
21 50 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.17
22 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.18
23 44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.81
24 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.83
25 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória 041105 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.84
26 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.32
27 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.35
28 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 30.02
133 Lešková EmmaLešková Emma 051108 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNS
139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 DNS
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
132 Kurimská SárahKurimská Sárah 050823 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.82 11.00
2 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.73 7.00
3 264 Mády PatrikMády Patrik 090812 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.41 3.00
4 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68 1.00
219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.42 8.00
2 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.06 5.00
3 9 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.76
4 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.34
5 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.80
218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.83 9.00
2 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.84 6.00
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.38 4.00
4 160 Zibura DavidZibura David 080731 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.63 2.00
5 66 Tobák AdamTobák Adam 090715 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.97
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 23.82 11.00
2 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.83 9.00
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.42 8.00
4 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 24.73 7.00
5 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 24.84 6.00
6 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.06 5.00
7 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.38 4.00
8 264 Mády PatrikMády Patrik 090812 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.41 3.00
9 160 Zibura DavidZibura David 080731 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.63 2.00
10 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav 080613 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.68 1.00
11 66 Tobák AdamTobák Adam 090715 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 26.97
12 9 Paleček TobiasPaleček Tobias 090805 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 27.76
13 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.34
14 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 30.80
219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.43 9.00
3 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.48 4.00
4 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.78 3.00
5 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.95 2.00
6 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.32
7 201 Kubinová LaraKubinová Lara 080430 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 8.00
2 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.19 7.00
3 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.23 5.00
4 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 26.12
5 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.52
6 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.95
7 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 34.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 14:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.58 6.00
2 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 25.96 1.00
3 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.08
4 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.30
5 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.96
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.86 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.43 9.00
3 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 8.00
4 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.19 7.00
5 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.58 6.00
6 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.23 5.00
7 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 25.48 4.00
8 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.78 3.00
9 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.95 2.00
10 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 25.96 1.00
11 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.08
12 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 26.12
13 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.32
14 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.52
15 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.30
16 201 Kubinová LaraKubinová Lara 080430 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 28.37
17 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.95
18 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.96
19 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 34.61
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:41.00 11.00
2 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:41.74 9.00
3 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:41.93 8.00
4 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:42.34 7.00
5 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:42.85 6.00
6 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:52.18
7 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:56.61
MS 89 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:37.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:43.67 5.00
2 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:44.72 2.00
3 217 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:45.73 1.00
4 216 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:47.11
5 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:49.04
6 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:49.77
7 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.21
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:43.99 4.00
2 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:44.66 3.00
3 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:45.95
4 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:47.56
5 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:47.75
6 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:56.61
157 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 0:37.67
2 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:41.00 11.00
3 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:41.74 9.00
4 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:41.93 8.00
5 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:42.34 7.00
6 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:42.85 6.00
7 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:43.67 5.00
8 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:43.99 4.00
9 179 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:44.66 3.00
10 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:44.72 2.00
11 217 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:45.73 1.00
12 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 0:45.95
13 216 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:47.11
14 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 0:47.56
15 87 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:47.75
16 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:49.04
17 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:49.77
18 252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 0:52.18
19 228 Müller AdamMüller Adam 070218 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.21
20 103 Macko MarekMacko Marek 060830 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:56.61
20 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 050217 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:56.61
231 Švída DominikŠvída Dominik 051011 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
157 Selecký SamuelSelecký Samuel 051224 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DQ

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:46.12 11.00
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.72 9.00
3 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:46.84 8.00
4 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:48.91 6.00
5 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.98 2.00
6 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.65
7 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.17
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:47.11 7.00
2 116 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:49.61 3.00
3 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:50.26 1.00
4 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:50.40
5 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:51.57
6 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.37
7 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:55.52
8 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 27.4.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.20 5.00
2 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.55 4.00
3 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.27
4 41 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:52.36
5 134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:56.38
6 137 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:10.14
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:45.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:45.07
2 109 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:46.12 11.00
3 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:46.72 9.00
4 200 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:46.84 8.00
5 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:47.11 7.00
6 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:48.91 6.00
7 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:49.20 5.00
8 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:49.55 4.00
9 116 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:49.61 3.00
10 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:49.98 2.00
11 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:50.26 1.00
12 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.27
13 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:50.40
14 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 0:51.57
15 241 Radváková EmaRadváková Ema 040907 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:51.65
16 41 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:52.36
17 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 0:52.37
18 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:53.17
19 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:55.52
20 134 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:56.38
21 40 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:58.93
22 137 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:10.14
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 3:47.37 11.00
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 08 ABC HumennéABC Humenné 7 3:52.61 9.00
3 66 Tobák AdamTobák Adam 090715 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 4:03.31 8.00
4 80 Berko EnricoBerko Enrico 090120 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 4:04.47 7.00
5 183 Pangrác SamuelPangrác Samuel 080612 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 4:07.67 6.00
6 264 Mády PatrikMády Patrik 090812 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 4:07.92 5.00
7 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 4:19.83 4.00
8 160 Zibura DavidZibura David 080731 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 4:23.60 3.00
9 2 Kaláb OskarKaláb Oskar 080221 08 ABC HumennéABC Humenné 4 4:51.80 2.00
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 4:33.4 11.00
2 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 4:34.9 9.00
3 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 4:37.9 8.00
4 19 Levická StellaLevická Stella 090731 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 4:44.7 7.00
18 Lamperová LauraLamperová Laura 101227 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNF
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 7:27.90 11.00
2 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 7:29.75 9.00
3 109 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 7:38.78 8.00
4 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12 7:38.81 7.00
5 116 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 7:39.38 6.00
6 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 7:39.60 5.00
7 166 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 13 7:58.78 4.00
8 236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 8:48.89 3.00
9 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 14 9:07.10 2.00
10 41 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 9:17.16 1.00
11 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 070703 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 9:19.31
12 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 070607 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 9:45.07
13 50 Takács AnnaTakács Anna 081015 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 15 10:04.44
14 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka 040528 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 10:34.55
239 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 DNS
247 Vargová GabrielaVargová Gabriela 060625 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 DNF
Celkom 16 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 156 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 11:17.58 11.00
2 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 11:18.02 9.00
3 251 Tóth MatejTóth Matej 040212 04 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 11:23.39 8.00
4 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 11:23.66 7.00
5 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12:54.76 6.00
6 173 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12:59.34 5.00
27 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 DNS
154 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 02 (so, 27.4.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 14.49 11.00
2 192 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 16.18 9.00
3 223 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16.53 8.00
4 170 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 17.01 7.00
5 173 Guth RichardGuth Richard 050107 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 18.15 6.00
6 34 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 19.28 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 15.64 11.00
2 94 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 18.11 9.00
3 15 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 050529 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 19.07 8.00
4 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 20.78 7.00
5 136 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 050909 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 20.87 6.00
6 133 Lešková EmmaLešková Emma 051108 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.51 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.4.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.91
2 192 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.01
3 170 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.45
4 28 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:53.62
127 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 27.4.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:46.75
2 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:51.19
3 27 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:53.42
4 124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:56.77
5 180 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:59.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:45.91
2 188 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:46.75
3 192 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 0:48.01
4 170 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.45
5 37 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:51.19
6 27 Elek MarkoElek Marko 060310 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:53.42
7 28 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 050824 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:53.62
8 124 Kochan DominikKochan Dominik 051214 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:56.77
9 180 Nohovec JanNohovec Jan 050724 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:59.76
127 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 050413 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 0:53.92 11.00
2 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 0:56.33 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Mikita JurajMikita Juraj 040121 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 17:11.9 11.00
2 35 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 05 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 19:39.4 9.00
3 194 Žofčin DominikŽofčin Dominik 050408 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 20:05.8 8.00
4 125 Mirón MatejMirón Matej 060312 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 20:14.7 7.00
5 128 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 22:02.9 6.00
6 31 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 22:26.9 5.00
7 126 Paľa MarekPaľa Marek 060215 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22:33.8 4.00
8 36 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 23:34.8 3.00
9 33 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 23:35.0 2.00
120 Hornáček JakubHornáček Jakub 050927 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 19:39.1 11.00
2 238 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:45.2 9.00
3 139 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 20:26.2 8.00
4 210 Reľovská SáraReľovská Sára 041028 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 20:56.3 7.00
5 110 Cipková EmaCipková Ema 040922 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21:00.3 6.00
6 48 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22:50.4 5.00
7 26 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 060922 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10 23:20.0 4.00
8 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 050407 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 23:25.4 3.00
MS 260 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15:44.2
MS 261 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15:56.2
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160 Body
1 271 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 5 160 -----ooo 11.00
2 226 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 4 155 ---ooxoxoxxx 9.00
3 217 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 3 150 ---oxoxoxxx 8.00
4 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040304 04 1 145 -oooxxoxxx 7.00
5 35 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 05 2 135 -xxoxxoxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151 Body
1 94 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 14 148 ---o-xo-oxxx 11.00
2 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 13 145 ----oooxxx 9.00
3 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 11 140 --ooxooxxx 8.00
4 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 4 135 -oooxox 7.00
5 97 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 8 135 -oxooxo 6.00
6 90 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 135 -oxooxxoxxx 5.00
7 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 9 130 -oxooxxx 4.00
8 49 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060727 06 12 130 --xxooxxx 3.00
9 203 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040403 04 10 130 -ooxxoxx 2.00
10 207 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
051103 05 6 125 ooxxoxx 1.00
11 114 Krajniková HankaKrajniková Hanka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040528 04 5 125 oxoxxoxx
12 134 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 06 7 120 oxox
13 12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 07 2 115 xoxxx
236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050302 05 3 NM xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220 Body
1 127 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050302 05 2 210 ooooxxx
2 123 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
040615 04 1 160 oxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220240250 Body
1 96 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 2 240 --o-oxoxxx
MS 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041206 04 1 160 xoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 04 23 555 +0.4 m/s x555  +0.4520  -1.3555x528  +0.4541  +0.5 11.00
2 146 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 2 544 +1.6 m/s 538  +0.9540  -0.2544  +1.6544519  +0.7xx 9.00
3 104 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
041118 04 20 540 +2.6 m/s 539 -0.6 m/s 512  +0.6530  +1.4520  +1.2530501  +1.2539  -0.6540  +2.6 8.00
4 176 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040225 04 22 538 +1.0 m/s 511  +2.8479  +0.6527  -0.2527527  +0.3524  -0.1538  +1.0 7.00
5 82 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050519 05 5 535 +2.2 m/s 527 +1.9 m/s 527  +1.9535  +2.2x535525  +1.3xx 6.00
6 230 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 04 11 521 +0.3 m/s 501  +2.0503  +1.7488  -1.2503489  +0.2517  +1.3521  +0.3 5.00
7 271 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 04 3 509 +0.7 m/s x476  +2.2509  +0.7509505  +0.2xx 4.00
8 37 Takács AndrásTakács András
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060210 06 12 490 -0.1 m/s 485  +0.3481  +1.5x485478  +0.2490  -0.1x 3.00
9 217 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 21 470 +1.4 m/s -419  +0.2470  +1.4470 2.00
10 189 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050613 05 19 468 +2.9 m/s 458 +1.1 m/s -458  +1.1468  +2.9468 1.00
11 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
071010 07 1 443 +0.6 m/s x433  +1.7443  +0.6443
12 31 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 08 18 440 +0.3 m/s 413  +0.6440  +0.3435  +3.4440
13 173 Guth RichardGuth Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050107 05 6 408 +0.9 m/s 408  +0.9399  +2.4x408
14 119 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050217 05 4 406 +2.0 m/s 406  +2.0390  +0.7396  +2.4406
15 125 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060312 06 8 401 +0.7 m/s 401  +0.7379  +3.4394  +0.2401
16 194 Žofčin DominikŽofčin Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050408 05 15 395 +0.5 m/s 327  +1.2x395  +0.5395
17 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
040304 04 13 392 +0.2 m/s 373  +1.2373  +1.5392  +0.2392
18 103 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 06 17 387 +1.2 m/s 335  +0.9387  +1.2366  +2.0387
19 122 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050618 05 7 366 +0.9 m/s 366  +0.9x344  +0.2366
20 33 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061016 06 16 362 +2.1 m/s x362  +2.1x362
21 228 Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070218 07 9 341 +4.3 m/s x341  +4.3x341
252 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070614 07 14 NM xx-0.0
157 Selecký SamuelSelecký Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051224 05 10 NM xxx0.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 06 13 494 +1.7 m/s 476  +0.9494  +1.7494443  +1.9436  +1.7455  +0.4 11.00
2 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 31 490 +2.7 m/s 472 +1.5 m/s 438  +1.2x438472  +1.5468  +0.3490  +2.7 9.00
3 96 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 18 489 +1.3 m/s 487  +1.4477  +1.1487437  +1.6x489  +1.3 8.00
4 97 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 05 29 456 +0.8 m/s 453  +2.1456  +0.8456437  +0.2433  -1.5415  +1.1 7.00
5 15 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
050529 05 6 450 +0.2 m/s 450  +0.2429  +1.2450428  -0.7422  +1.7433  +1.9 6.00
6 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 04 30 438 -0.1 m/s 435  +1.5438  -0.1438--- 5.00
7 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051004 05 3 437 +1.1 m/s 425  +0.6436  +1.3436420  +1.7437  +1.1434  +0.4 4.00
8 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040129 04 28 416 +1.6 m/s 416  +1.6412  +0.2416410  -0.1414  +1.6367  -1.0 3.00
9 90 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 06 1 409 +1.2 m/s 409  +1.2384  -0.4409 2.00
10 21 Molentová TamaraMolentová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051116 05 12 395 +0.3 m/s 395  +0.3387  +1.0395 1.00
11 95 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 26 393 +1.5 m/s 393  +1.5356  -0.1393
12 248 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071128 07 21 389 -1.4 m/s 389  -1.4-389
13 42 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 25 388 +1.4 m/s 378  -0.7388  +1.4388
14 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 27 382 +1.8 m/s 382  +1.8357  -1.0382
15 214 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 20 379 -0.4 m/s 379  -0.4374  +1.8379
16 20 Máliková MartinaMáliková Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051002 05 10 374 +1.5 m/s x374  +1.5374
17 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040824 04 7 369 +2.3 m/s 365 +1.2 m/s 365  +1.2369  +2.3369
18 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040310 04 9 359 +1.2 m/s 359  +1.2337  +0.7359
19 136 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050909 05 16 357 -0.3 m/s 357  -0.3327  +2.0357
20 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 07 24 349 -0.8 m/s 349  -0.8349  +0.8349
21 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 04 22 349 +1.9 m/s x349  +1.9349
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
031219 03 15 430 +1.7 m/s 408  -0.1430  +1.7430
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040316 04 2 DNS 0.0
240 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 07 11 DNS 0.0
94 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 17 DNS 0.0
59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
070419 07 19 NM xx0.0
13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 07 5 NM xx0.0
12 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 07 4 NM xx0.0
51 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 04 32 NM xx0.0
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060831 06 14 NM xx0.0
133 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
051108 05 23 NM xx0.0
Celkom 31 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 09 23 392 +0.6 m/s 338  +0.2326  +1.3371  +0.7371372  +0.3375  +0.8392  +0.6 11.00
2 8