<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 20 32.10 28.0125.0326.7028.0128.6025.9432.10 11.00
2 205 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 29.95 20.9329.9525.4029.9526.3027.3529.18 9.00
3 164 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 12 28.33 26.7022.9028.0828.0826.2028.3323.51 8.00
4 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 28.15 26.9728.1527.5028.1523.4526.9025.28 7.00
5 212 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 18 25.77 22.7525.77x25.7722.0824.3422.40 6.00
6 51 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 13 24.01 19.4217.9217.3619.4213.2121.8124.01 5.00
7 20 Máliková MartinaMáliková Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 21.05 11.7418.2812.9118.2821.05x18.74 4.00
8 15 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 6 19.38 16.5718.6017.5018.6018.7217.6419.38 3.00
9 199 Jašeková LenkaJašeková Lenka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 17.66 x17.6616.1617.66 2.00
10 42 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 2 16.77 16.3616.7716.2216.77 1.00
11 24 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 19 16.51 x16.51x16.51
12 17 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 14.61 11.37x14.6114.61
13 47 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 4 14.50 14.4414.5014.4914.50
14 132 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 9 13.65 13.6512.7313.2313.65
15 23 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 16 13.65 13.65xx13.65
16 137 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 17 13.57 xx13.5713.57
17 45 Henczová ViktóriaHenczová Viktória
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
04 04 3 10.50 09.7010.50x10.50
18 26 Viestová ZuzanaViestová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 21 10.24 10.2409.3808.7710.24
19 13 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 5 10.14 08.9609.7010.1410.14
20 129 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 1 07.13 xx07.1307.13
22 Raganová MartinaRaganová Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 14 NM xxx0.0
Celkom 21 pretekárov