<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 qA
2 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.89 qA
3 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.22 qB
4 6 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.34 qB
5 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.43 qB
6 159 Varady TomášVarady Tomáš 050923 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77
7 118 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.09
8 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 230 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01 qA
2 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.03 qA
3 104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.03 qA
4 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.64
5 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.04
6 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.12
7 103 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 qA
2 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.25 qB
3 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
4 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.47
5 150 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.62
6 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.94
7 84 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.89 qA
2 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.00 qA
3 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.19 qB
4 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.29 qB
5 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
6 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.73
7 151 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.70 qA
2 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.89 qA
2 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 07.89 qA
4 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.00 qA
5 230 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.01 qA
6 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.03 qA
6 104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.03 qA
8 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 qA
9 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.19 qB
10 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.22 qB
11 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.25 qB
12 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.29 qB
13 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
13 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.32 qB
15 6 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.34 qB
16 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.43 qB
17 64 Klima JakubKlima Jakub 040811 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.47
18 150 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.62
19 158 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.64
20 186 Sobek JakubSobek Jakub 040113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.73
21 159 Varady TomášVarady Tomáš 050923 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77
22 102 Lokšík JánLokšík Ján 040731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.94
23 99 Baránek EmanuelBaránek Emanuel 050718 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.04
24 118 Čech AlexČech Alex 050321 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.09
25 79 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.12
26 191 Vanta KevinVanta Kevin 051028 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
27 84 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.33
28 151 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.37
29 103 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.92

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 07.81 11.00
2 230 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.81 9.00
3 176 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.88 8.00
4 174 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.98 7.00
5 193 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.04 6.00
6 224 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.19 5.00
7 105 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.19 4.00
104 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.24 2.00
2 146 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.28 1.00
3 100 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.28
4 6 Antal MarianAntal Marian 050516 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 08.31
5 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.33
6 30 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.40
7 85 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.42
8 107 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.54
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.58 qA
2 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.90 qA
3 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.92 qA
4 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 qA
5 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
6 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.47
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema 040316 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.94 qB
2 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.33
3 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.46
4 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
5 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.18
MS 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.59
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.69 qA
2 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.10 qB
3 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.30
4 236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.74
5 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.74
6 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.62
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.70 qA
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93 qB
3 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.97 qB
4 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.02 qB
5 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.02 qB
6 90 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.25
7 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67 qA
2 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99 qB
3 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.43
4 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.51
5 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.78
6 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.48
MS 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 27.4.2019 - 12:05) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.74 qA
2 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.94 qB
3 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.40
4 43 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.65
5 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.70
6 233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.41
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DQ
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.58 qA
2 135 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.59
3 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.67 qA
4 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.69 qA
5 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.70 qA
6 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.74 qA
7 262 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.79
8 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.90 qA
9 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.92 qA
10 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.93 qA
10 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.93 qB
12 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.94 qB
12 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.94 qB
14 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 08.97 qB
15 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.99 qB
16 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.02 qB
16 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.02 qB
18 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.10 qB
19 90 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.25
20 245 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.30
21 70 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.33
22 55 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 040824 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.40
23 46 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.43
24 266 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 050918 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.46
25 257 Fejková LianaFejková Liana 060101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.50
26 21 Molentová TamaraMolentová Tamara 051116 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 09.51
27 259 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.55
28 43 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.65
29 54 Enekešová EmaEnekešová Ema 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.70
30 236 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.74
30 198 Hudáková DeborahHudáková Deborah 040805 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.74
32 53 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 050121 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.78
33 75 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
34 202 Kubinová NatáliaKubinová Natália 040310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.18
35 233 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.41
36 39 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 10.47
37 143 Spišská RozetaSpišská Rozeta 040204 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.48
38 258 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.62
232 Bujňáková EmaBujňáková Ema 040316 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
235 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
44 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 13:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.60 11.00
2 83 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.65 9.00
3 131 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.68 8.00
4 96 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.73 7.00
5 97 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.82 6.00
6 211 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 040918 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.85 5.00
7 141 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.98 4.00
209 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 13:10) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.90 2.00
2 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 1.00
3 117 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.98
4 248 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.05
5 11 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 051004 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 09.10
6 59 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.14
7 167 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.15
8 130 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.56 qA
2 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.05 qB
3 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.36 qB
4 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.54
5 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.44
6 67 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.65
7 168 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.37 qA
2 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.73 qA
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.83 qB
4 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.92
5 80 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.08
6 222 Fedák AdamFedák Adam 100730 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.27
7 155 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 080810 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.56
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.54 qA
2 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.76 qA
3 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 7 10.06 qB
4 148 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.11 qB
5 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.10
6 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.98
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 09.58 qA
2 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67 qA
3 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.78 qA
4 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.95 qB
5 98 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.98 qB
6 225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.27 qB
7 218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.37 qA
2 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.54 qA
3 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.56 qA
4 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 09.58 qA
5 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.67 qA
6 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.73 qA
7 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.76 qA
8 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.78 qA
9 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.83 qB
10 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.95 qB
11 98 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.98 qB
12 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.05 qB
13 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 7 10.06 qB
14 148 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.11 qB
15 225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.27 qB
16 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.36 qB
17 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 100402 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.54
18 7 Hlinka DávidHlinka Dávid 090120 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.92
19 218 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.03
20 80 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.08
21 63 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.10
22 222 Fedák AdamFedák Adam 100730 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.27
23 1 Dzák OliverDzák Oliver 111027 ABC HumennéABC Humenné 2 11.44
24 155 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 080810 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.56
25 67 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.65
26 168 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.67
27 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim 101021 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 11.98
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 12:40) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.36 11.00
2 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.50 9.00
3 265 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.66 8.00
4 3 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 6 09.75 7.00
5 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.84 6.00
6 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.84 5.00
7 8 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.86 4.00
8 147 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.04 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 12:40) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.66 2.00
2 98 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.82 1.00
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.90
4 229 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.12
5 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 090514 ABC HumennéABC Humenné 2 10.16
6 148 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.16
7 61 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.26
225 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26 qA
2 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.32 qB
3 76 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.54
4 263 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.93
5 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.00
6 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
2 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.03 qB
3 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.35 qB
4 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.48
5 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia 080918 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.72
6 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01
7 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.66 qA
2 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.03 qB
3 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.29 qB
4 14 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.85
5 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.41
6 5 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 3 11.67
7 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.44
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.34 qA
2 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.81 qA
3 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.37 qB
4 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 090508 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.08
5 77 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 100114 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.40
6 256 Müllerová EvaMüllerová Eva 110824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.83
7 18 Lamperová LauraLamperová Laura 101227 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.4.2019 - 11:35) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44 qA
2 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.83 qA
3 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.98 qA
4 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.37 qB
5 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.38 qB
6 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.78
7 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.21
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26 qA
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.28 qA
3 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.34 qA
4 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44 qA
5 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.66 qA
6 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.81 qA
7 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.83 qA
8 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.98 qA
9 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.03 qB
9 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.03 qB
11 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.29 qB
12 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.32 qB
13 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.35 qB
14 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.37 qB
14 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.37 qB
16 165 Matejová ClaudiaMatejová Claudia 080102 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.38 qB
17 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.48
18 76 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.54
19 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia 080918 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.72
20 10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 10.78
21 14 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.85
22 263 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.93
23 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.00
24 243 Stachova TerezaStachova Tereza 100624 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.01
25 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela 101002 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.06
26 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 090508 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 11.08
27 74 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
28 77 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 100114 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.40
29 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara 080717 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.41
30 5 Halická LuciaHalická Lucia 120424 ABC HumennéABC Humenné 3 11.67
31 256 Müllerová EvaMüllerová Eva 110824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.83
32 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.21
33 18 Lamperová LauraLamperová Laura 101227 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 12.66
34 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 120725 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.44
234 Géciova BarboraGéciova Barbora 090219 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly 080703 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.18 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.19 9.00
3 72 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.38 8.00
4 73 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.53 7.00
5 69 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.74 6.00
6 267 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 10.03 5.00
7 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.09 4.00
8 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 091028 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.56 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 27.4.2019 - 12:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.6 2.00
2 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 080713 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.7 1.00
3= 249 Weissová NataliaWeissová Natalia 110205 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.8
3= 197 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.8
5 204 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.0
6 78 Vatalová VandaVatalová Vanda 100507 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.9
253 Kardošová GrétaKardošová Gréta 100101 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
10 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 8 pretekárov