<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 08 6 38.28 36.1236.1238.28 11.00
2 148 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 08 4 35.29 35.2935.2934.90 9.00
3 61 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 08 2 28.25 26.8926.8928.25 8.00
4 98 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
081107 08 1 27.64 27.6427.6425.30 7.00
5 168 Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080723 08 3 27.54 27.5427.5427.07 6.00
6 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 09 11 25.10 22.2722.2725.10 5.00
7 183 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 08 9 24.53 21.0421.0424.53 4.00
8 185 Proněk RóbertProněk Róbert
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080526 08 10 22.66 20.9320.9322.66 3.00
9 155 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 08 8 20.40 20.4020.40- 2.00
10 2 Kaláb OskarKaláb Oskar
ABC HumennéABC Humenné
080221 08 5 17.30 17.3017.30- 1.00
9 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 09 7 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 08 1 25.27 25.2725.2721.92 11.00
2 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 08 3 24.63 24.6324.6324.53 9.00
3 204 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080227 08 6 21.22 18.4218.4221.22 8.00
4 14 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 08 2 21.00 13.5213.5221.00 7.00
5 76 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090224 09 9 19.20 19.2019.2018.77 6.00
6 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090508 09 5 18.92 18.9218.9218.77 5.00
7 19 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 09 7 16.20 12.1612.1616.20 4.00
8 243 Stachova TerezaStachova Tereza
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100624 10 8 13.74 11.8511.8513.74 3.00
9 249 Weissová NataliaWeissová Natalia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110205 11 10 11.08 11.0811.08- 2.00
10 253 Kardošová GrétaKardošová Gréta
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100101 10 4 10.85 10.8510.85- 1.00
Celkom 10 pretekárov