<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
090514 23 392 +0.6 m/s 338  +0.2326  +1.3371  +0.7371372  +0.3375  +0.8392  +0.6 11.00
2 8 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 17 388 +0.2 m/s 345  +0.4354  +0.6358  +0.3358362  -0.4380  -1.4388  +0.2 9.00
3 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080517 10 383 +0.5 m/s 383  +0.5367  +0.2360  +0.3383346  +0.2359  +0.7354  +0.2 8.00
4 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 15 382 +0.6 m/s 357  +1.1376  +0.9369  +0.3376364  +0.2362  +1.0382  +0.6 7.00
5 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 14 379 +0.4 m/s 374  +0.9379  +0.4358  +0.2379377  +0.2377  +0.7348  +0.7 6.00
6 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080613 5 363 +1.5 m/s 339  +0.3362  +0.2363  +1.5363336  +0.2352  +1.0353  -0.1 5.00
7 61 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 2 362 +1.5 m/s 362  +1.5348  +0.2350  +0.7362333  +0.6300  +0.5342  +0.2 4.00
8 98 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
081107 1 360 +1.4 m/s 360  +1.4328  -0.1335  +0.8360342  +0.2350  +0.2306  +0.2 3.00
9 3 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
080801 16 351 +0.4 m/s 350  +0.2345  +0.7351  +0.4351 2.00
10 225 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 12 347 +0.2 m/s 323  +1.2316  -0.1347  +0.2347 1.00
11 9 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 18 344 +0.9 m/s 315  +0.7342  +0.2344  +0.9344
12 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080613 20 338 +1.5 m/s 327  +0.2329  +0.2338  +1.5338
13 229 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 21 337 +0.5 m/s 337  +0.5312  +0.8290  +0.5337
14 183 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080612 19 330 +0.2 m/s 306  +0.4330  +0.2322  +0.9330
15 185 Proněk RóbertProněk Róbert
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080526 22 323 +0.4 m/s 323  +0.4296  +1.3322  +0.4323
16 80 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090120 3 322 +0.6 m/s 265  +1.0322  +0.6321  +0.5322
17 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100402 7 312 +0.2 m/s 285  +0.3312  +0.2310  +1.2312
18 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
111027 8 284 +0.8 m/s 284  +0.8251  +0.3247  +0.9284
19 218 Čižmár BrankoČižmár Branko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090626 4 280 +0.8 m/s 208  +0.2267  +0.2280  +0.8280
20 7 Hlinka DávidHlinka Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090120 11 260 +1.7 m/s 260  +1.7260  -0.1258  +0.2260
21 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
101021 24 260 +0.2 m/s 260  +0.2245  +0.2239  +1.6260
22 63 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
110810 13 259 +1.3 m/s 259  +1.3254  +0.2246  +0.2259
23 222 Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100730 9 254 +1.4 m/s 254  +1.4189  +0.2188  +0.5254
24 67 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 25 184 +1.3 m/s 181  -0.1180  +1.4184  +1.3184
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090809 6 DNS 0.0
Celkom 25 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080703 22 424 +0.8 m/s 376  +0.3383  -0.1383424  +0.8400  +0.6385  +0.2 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 24 395 +0.3 m/s 378  +1.3382  -0.1382388  +1.1395  +0.3378  +0.5 9.00
3 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090502 25 378 +0.6 m/s 352  +0.5367  -0.7367367  +1.0368  +1.0378  +0.6 8.00
4 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090829 5 361 -0.1 m/s 360  +0.2361  -0.1361356  +1.3350  +0.2331  +1.0 7.00
5 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
100101 11 342 -0.1 m/s 342  -0.1321  +0.5342--- 6.00
6 267 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 19 329 +0.2 m/s x329  +0.2329--- 5.00
7 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
080713 13 328 +0.2 m/s 326  -0.1319  -0.7326322  +0.6328  +0.2307  +0.8 4.00
8 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080108 20 321 -0.1 m/s 316  +0.7321  -0.1321316  +0.3272  +0.4319  +1.4 3.00
9 71 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091130 23 320 +0.3 m/s 320  +0.3298  -0.1320 2.00
10 57 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 16 315 +0.2 m/s 292  +0.2315  +0.2315 1.00
11 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080918 21 307 -0.1 m/s 305  +0.9307  -0.1307
12 19 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 12 306 -0.1 m/s 276  -0.1306  -0.1306
13 263 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
100505 18 298 +0.2 m/s 298  +0.2296  +0.2298
14 201 Kubinová LaraKubinová Lara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080430 26 293 -0.1 m/s 250  +0.5293  -0.1293
15 10 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 1 288 +1.3 m/s 275  -0.1288  +1.3288
16 5 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 3 287 +0.2 m/s 287  +0.2260  -0.1287
17 74 Orolova MartinaOrolova Martina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
100711 15 285 +0.2 m/s 255  +0.4285  +0.2285
18 58 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
091028 17 279 +0.4 m/s 279  +0.4271  +0.0279
19 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080717 7 278 -0.1 m/s 266  +0.2278  -0.1278
20 14 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 6 268 +0.2 m/s 268  +0.2263  -0.1268
21 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090508 9 268 -0.1 m/s 268  -0.1250  -0.1268
22 256 Müllerová EvaMüllerová Eva
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
110824 14 262 -0.4 m/s 226  -0.1262  -0.4262
23 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
101002 4 254 +0.2 m/s 254  +0.2243  +0.5254
24 18 Lamperová LauraLamperová Laura
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
101227 10 238 -0.1 m/s 238  -0.1228  -0.1238
25 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
120725 8 211 +0.2 m/s 211  +0.2174  -0.1211
234 Géciova BarboraGéciova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090219 2 DNS 0.0
Celkom 26 pretekárov