<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Majstrovstiev VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (27. 4. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 27.4.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 23 392 +0.6 m/s 338  0,20 326  1,30 371  0,70 371 372  0,30 375  0,80 392  0,60 11.00
2 8 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 17 388 +0.2 m/s 345  0,40 354  0,60 358  0,30 358 362  -0,40 380  -1,40 388  0,20 9.00
3 172 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 383 +0.5 m/s 383  0,50 367  0,20 360  0,30 383 346  0,20 359  0,70 354  0,20 8.00
4 178 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 15 382 +0.6 m/s 357  1,10 376  0,90 369  0,30 376 364  0,20 362  1,00 382  0,60 7.00
5 177 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 14 379 +0.4 m/s 374  0,90 379  0,40 358  0,20 379 377  0,20 377  0,70 348  0,70 6.00
6 219 Dobranský KristiánDobranský Kristián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 5 363 +1.5 m/s 339  0,30 362  0,20 363  1,50 363 336  0,20 352  1,00 353  -0,10 5.00
7 61 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 362 +1.5 m/s 362  1,50 348  0,20 350  0,70 362 333  0,60 300  0,50 342  0,20 4.00
8 98 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 360 +1.4 m/s 360  1,40 328  -0,10 335  0,80 360 342  0,20 350  0,20 306  0,20 3.00
9 3 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
08 08 16 351 +0.4 m/s 350  0,20 345  0,70 351  0,40 351 2.00
10 225 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 12 347 +0.2 m/s 323  1,20 316  -0,10 347  0,20 347 1.00
11 9 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 18 344 +0.9 m/s 315  0,70 342  0,20 344  0,90 344
12 184 Pavlišin RastislavPavlišin Rastislav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 20 338 +1.5 m/s 327  0,20 329  0,20 338  1,50 338
13 229 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 21 337 +0.5 m/s 337  0,50 312  0,80 290  0,50 337
14 183 Pangrác SamuelPangrác Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 19 330 +0.2 m/s 306  0,40 330  0,20 322  0,90 330
15 185 Proněk RóbertProněk Róbert
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 22 323 +0.4 m/s 323  0,40 296  1,30 322  0,40 323
16 80 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 3 322 +0.6 m/s 265  1,00 322  0,60 321  0,50 322
17 221 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 7 312 +0.2 m/s 285  0,30 312  0,20 310  1,20 312
18 1 Dzák OliverDzák Oliver
ABC HumennéABC Humenné
11 11 8 284 +0.8 m/s 284  0,80 251  0,30 247  0,90 284
19 218 Čižmár BrankoČižmár Branko
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 4 280 +0.8 m/s 208  0,20 267  0,20 280  0,80 280
20 7 Hlinka DávidHlinka Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 11 260 +1.7 m/s 260  1,70 260  -0,10 258  0,20 260
21 52 Somogyi MaximSomogyi Maxim
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
10 10 24 260 +0.2 m/s 260  0,20 245  0,20 239  1,60 260
22 63 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 13 259 +1.3 m/s 259  1,30 254  0,20 246  0,20 259
23 222 Fedák AdamFedák Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 9 254 +1.4 m/s 254  1,40 189  0,20 188  0,50 254
24 67 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 25 184 +1.3 m/s 181  -0,10 180  1,40 184  1,30 184
220 Dobranský TeodorDobranský Teodor
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 6 DNS
Celkom 25 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 27.4.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 246 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 22 424 +0.8 m/s 376  0,30 383  -0,10 383 424  0,80 400  0,60 385  0,20 11.00
2 68 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 24 395 +0.3 m/s 378  1,30 382  -0,10 382 388  1,10 395  0,30 378  0,50 9.00
3 92 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 25 378 +0.6 m/s 352  0,50 367  -0,70 367 367  1,00 368  1,00 378  0,60 8.00
4 237 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 5 361 -0.1 m/s 360  0,20 361  -0,10 361 356  1,30 350  0,20 331  1,00 7.00
5 254 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 11 342 -0.1 m/s 342  -0,10 321  0,50 342 - - - 6.00
6 267 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 19 329 +0.2 m/s x 329  0,20 329 - - - 5.00
7 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
08 08 13 328 +0.2 m/s 326  -0,10 319  -0,70 326 322  0,60 328  0,20 307  0,80 4.00
8 213 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 20 321 -0.1 m/s 316  0,70 321  -0,10 321 316  0,30 272  0,40 319  1,40 3.00
9 71 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 23 320 +0.3 m/s 320  0,30 298  -0,10 320 2.00
10 57 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 16 315 +0.2 m/s 292  0,20 315  0,20 315 1.00
11 227 Šoltésová SofiaŠoltésová Sofia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 21 307 -0.1 m/s 305  0,90 307  -0,10 307
12 19 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 12 306 -0.1 m/s 276  -0,10 306  -0,10 306
13 263 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 18 298 +0.2 m/s 298  0,20 296  0,20 298
14 201 Kubinová LaraKubinová Lara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 26 293 -0.1 m/s 250  0,50 293  -0,10 293
15 10 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 1 288 +1.3 m/s 275  -0,10 288  1,30 288
16 5 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
12 12 3 287 +0.2 m/s 287  0,20 260  -0,10 287
17 74 Orolova MartinaOrolova Martina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 15 285 +0.2 m/s 255  0,40 285  0,20 285
18 58 Potočná NikolaPotočná Nikola
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 17 279 +0.4 m/s 279  0,40 271  0,00 279
19 16 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 7 278 -0.1 m/s 266  0,20 278  -0,10 278
20 14 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 6 268 +0.2 m/s 268  0,20 263  -0,10 268
21 269 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 9 268 -0.1 m/s 268  -0,10 250  -0,10 268
22 256 Müllerová EvaMüllerová Eva
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 14 262 -0.4 m/s 226  -0,10 262  -0,40 262
23 268 Hlinková DanielaHlinková Daniela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 4 254 +0.2 m/s 254  0,20 243  0,50 254
24 18 Lamperová LauraLamperová Laura
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 10 238 -0.1 m/s 238  -0,10 228  -0,10 238
25 255 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 8 211 +0.2 m/s 211  0,20 174  -0,10 211
234 Géciova BarboraGéciova Barbora
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 2 DNS
Celkom 26 pretekárov